Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojeni autoradia Sony, popis ISO konektoru?


musashi

Recommended Posts

Zdravim!

Mel bych na problemuviceznale mensi dotaz.

V P306 jsem mel origo radio, ale zakodovane, tak jsem tam koupil nejakeho levneho Panasonica. Vsechno makalo v pohode.

Ted jsem ale poridil novejsi a lepsi radio od Sony a to nejakym zpusobem nedokaze udrzet v pameti provedena nastaveni.

Slysel jsem, ze je treba na konektoru prohodit nejake piny, bohuzel nevim jake. Poradil byste nekdo, jake konektory prohodit a kam? Pripadne nemate nekdo popis tech konektoru?

Predem mockrat diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vzpomínám, že jsem měl něco podobného (taky sony) a po každém vypnutí se to resetovalo - pak jsem uštípnul nějakej drát a bylo to...jenže už tě nepovim jakej. No byli tam: žlutej, červenej - to je jasný, pak černej kostra, pak páry do repráků, tak možná to byl modrej...zkus modjre přerušit. Ale jak říkám, už je to dlouho. Měl jsem to rádio normálně v autě, pak jsem ho prodal kamarádovi do Fábie a tam mu to todle dělalo. Hodně štěstí a dyžtak sem napiš, jak si to vyřešil...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!

Diky vsem za rady! Poradne jsem si pak precetl navod (k instalaci) a bylo jasno ... :o)

Rozsekl to prave obrazek na posledni strance (viz ten od chucka11), kde bylo uvedeno, ze je mozne prepojit kabely k trvalemu napajeni.

Mel jsem asi pred rokem jine radio od Sony a tuhle vychytavku uz primo na kabelech nemelo, musely se natvrdo menit piny v konektoru, takze me vubec nenapadlo, ze by to slo takhle snadno ...

Nicmene je fajn, ze to tak je a muj problem je tim vyresen. Jeste jednou mockrat vsem diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Ale zapomněls napsat že je žlutej :roker:D

ty potvůrko :D

žlutá není podstatná :roker duležitá byla ta část že je to jamostatnej konektor který je na drátech za ISO konektorem, je tam jedinej a na barvě nezáleží :aut

....kdyby lidi četli návody, ušetřili by si problémy :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Prosim podarte, v servise Peugeot mi namotovali autoradio sony so zapojenim, ze ak nie je klucik minimalne v polohe 1, tak radio je mozne zapnut.

Taktiez v navode som objavil obrazok ako dodal chuck11 s moznymi zapojeniemi a/ b/ a c/.

Ak by som chcel aby bolo mozne pustit radio aj v pripade ak by nebol klucik v zapalovani, ktoru variantu mam zvolit ?

Moja predstava o zapojeni:

- je mozne zapnut radio aj bez klucika v zapalovani

- ak vyberiem klucik zo zaplovania, radio sa vypne a je ho mozne opatovne zapnut bez vlozenia klucika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu obrázku:

a) je spínané tedy rádio jde jen přes klíček

b) je pouze pro některé vozi co mají prohozené ty dva kable už od výroby (tedy jakoby špatně zapojenej konektor), a funguje jako a)

c) je trvalé napájení tedy rádio funguje nezávisle na klíčku

nehledejte v tom žádnou složitost, vpodstatě je to tak že do rádi jdou 2 plus kable jeden napájí pamět a druhy jde bud přes klíček (rádio jde pouze s klíčkem) nebo nejde přes klíček a rádio jde pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: branol

Moja predstava o zapojeni:

- je mozne zapnut radio aj bez klucika v zapalovani

- ak vyberiem klucik zo zaplovania, radio sa vypne a je ho mozne opatovne zapnut bez vlozenia klucika

to první jde (zapojení c)

to druhé nejde, klíček funguje jaky vypínač proste zapnuto nebo vypnuto ale nelze jím pouze vypínat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: branol

Pozeral som zapojenie mojho autoradia, je zapojene podla volby A/ , zial po ulozeni stanic a vypnuti radia sa frekvencie stanic neulozia

teško říci když nevíme co je to za rádio, ale bud to to může být právě tím prohozením paměti a napájením nebo některá rádio mají funci ukládání/neukládání nastavení v menu, nebo u některej rádií si to pamatuje jen při \"c\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...