Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uhlíkový filtr - výměna


PetrB

Recommended Posts

Ahoj,

tři roky mám 307SW s 1.6 benzínem, který plně vyhovuje našim nárokům. Cca v květnu jsem s ním byl v servisu a shodou okolností mi nabídli akci na prověření a případnou opravu klimatizace. Tak jsem souhlasil. Provedli vyčištění a výměnu uhlíkového filtru. V pořádku.

Teď jsem byl na 3leté prohlídce a k mému překvapení mi opět vyměnili uhlíkový filtr, legrace za cca 700.

Bohužel jsem si přesně nepamatoval rozsah minulých oprav, takže jsem nedokázal argumentovat.

Můžete mi někdo říct, jaká je frekvence výměny tohoto filtru? U mě to bylo po cca 2 měsících a 2500 km. :myslim

Díky

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou za rok až dva mi přijde jako relativně dobrý čas, ale dva měsíce? Jde mi o princip. Já jako laik těžko poznám, zda byla výměna/oprava něčeho nutná, ale tohle mi přijde hodně brzo. Bohužel jsem nikde nenašel, oficiální údaj o životnosti této součástky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rada...

Minule mi ten filtr dali, vypadal celkem použitě (po skoro třech letech...) - ještě ho mám schovanej. Tentokrát jsem si všiml, že na objednávkovém listu mají napsáno, že majitel nechce vyměněné díly zpět. A to jim opravdu nic nedokážeš. No co, zejtra udělám blba, zavolám tam a zeptám se jak je možné, že byl ten filtr \"zas...\" po dvou měsících aby ho museli vyměnit. Bylo to za cca 700 bez DPH, ale jde o princip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...