Sign in to follow this  
Followers 0
Jezkovi.voci

Osram COOL BLUE

9 posts in this topic

Jak jistě někteří z Vás víte, na srazu v Shebetowě jsem si zakoupil od Minimaxy 2ks žárovek Osram COOL BLUE H7 12V 55W do potkávaček a 2 ks parkovaček taktéž Osram. Dneska jsem je vyzkoušel po setmění a musím říct, že to nebyl vůbec špatný kup. Vykazují sqělou a příjemnou svítivost bílého světla. Takže po informacích Minimaxy a konzultace s AKCZ ještě do dálkových přidám Osram SILVERSTAR. Tímto tedy díky zmíněným ogarům. :papa

co maš v parkovačkach? ja bych potřeboval asi do peugeot 206 5w12v takove male žarovečky, ale aby svitily bile a ne žlutě.. vypada to pak divně..

taky jsem je mel, ale svitili mi asi 2 mesice a vim, (uz se to tu taky probiralo) ze nikomu nevydrzely dlouho

kazdopadne uvidis

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Jak jistě někteří z Vás víte, na srazu v Shebetowě jsem si zakoupil od Minimaxy 2ks žárovek Osram COOL BLUE H7 12V 55W do potkávaček a 2 ks parkovaček taktéž Osram. Dneska jsem je vyzkoušel po setmění a musím říct, že to nebyl vůbec špatný kup. Vykazují sqělou a příjemnou svítivost bílého světla. Takže po informacích Minimaxy a konzultace s AKCZ ještě do dálkových přidám Osram SILVERSTAR. Tímto tedy díky zmíněným ogarům. :papa

Není za co. Jen doufejme, že přežijí výrobcem deklarovanou životnost :super

Já je mám taky, ale nějak moc velký rozdíl jsem zatím neviděl, ale ještě jsem nejel v noci :D takže pak napíšu můj dojem

ja je na potkavacich svetlech provozoval rok a pak praskly obe najednou ve stejny okamzik pri stani v kolone, pak jsem si koupil xenonem plnene Eufab Future Light Gold a jsou daleko lepsi nez cele Coolblue, jak do barvy svetla - coolblue nebyly vubec coolblue, byly jeste porad dost do zluta, tak do svitivosti, Eufaby z dalky na jedoucim aute vypadaj jako xenonove vybojky - jasne bile svetlo a silnice je take daleko lip osvetlena, vytahne to bile vodorovne znaceni i barvy znacek

Nerikam ze jsou coolblue uplne spatny, ale jsou i lepsi ;)

Ja mam Silverstar od srazu v Sebetove a zatim mohu jen doporucit rozdil byl hodne znatelny o parkovackach od Coolblue ani nemluvim :aut

PS: minimaxo zapomel jsem ti podekovat za instal, takze DIKY :super

No a já mám nějaký z auto kelly za 89Kč se 30% navíc a zatím svítěj :D A kámoš mi je závidí, páááč mi svítí auto líp, než jemu Lincoln :aut:)

mal som silverstar a svietilo to bombovo! vyskusal som aj cool blue, ale iba pri porovnavani dvoch aut vedla seba bolo vidiet nejaky modry nadych, a slabsia svietivost ako silverstar.

Nakoniec som skoncil s ALLSEASON od osramu, garantuju dlhu zivotnost. (svietim non-stop)

Takze OSRAM -> spokojnost.