Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Exkurze v TPCA Kolín - sobota se ruší


Driver

Recommended Posts

Tak vážení odvolávám co jsem slíbil... teď jsem to chtěl objednat a na sobotu už mají plno, takže si budeme muset domluvit jiný termín. Předpokládám, že většina z vás přes týden pracuje tak to asi vypadá na další víkend v srpnu až budou vědět termíny. :( Tak se omlouvám všem co se těšili...

Co kdyby jsme si udělali exkurzi?

ODKAZ TADY

Jinak jsem se ptal jak to tam chodí, takže jak píšou prohlídky jsou 3x denně po 36 osobách, objednat se lze v Městském informačním centru Kolín a oni předají informace do TPCA kde se skupinka nahlásí na vrátnici. Probíhat by to mělo červenec, srpen, září. Termíny pro červenec: 19,21,22,26,27,31. Pro srpen a září zatím termíny neznají. Kdyby byl zájem tam jsem ochoten to tam vyřídit.

Takže se to objednává na sobotu 22.7. čas ještě upřesním podle toho jak se vejdeme.

Tak zatím mi jména nahlásily:

Garfield

Odie

Aceman206

Aka

Ludweek

jiri.wolf

Pechy

Vector

Devilstorm306

žabi

Marcel505

Dave_k

Netopýrka

Juneau

ch.i.n.ch.i.l.a

Aluška (?)

Marda106

[upravil dne 20/7/2006 Driver]

[upravil dne 20/7/2006 Driver]

[upravil dne 20/7/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Tak zatím na 22.7. už jsou 4 kousky. Kdo další? :myslim

No 22.7. je skoro za dveřmi ale mohl bych!

Já bych se tam rád podíval, ale potřeboval bych, aby mě někdo vzal do auta.

Obracím se tedy na DRIVERa, jak to vidíš, vzal by jsi mě za příspěvěk na benzín? Kdyžtak zavolám pro upřesnění, kde by jsi mě naložil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Honza hlásí, že by jel, já jsem pro taky. K nám se podle Honzy tak 6 lidi vejde, ale zadny obvinovani ze sexualniho obtezovani, az budete spat namackani na sobe :D

Zatim mam od Renci nahlaseny na nocleh tyto duse:

Renca (Chinchila), Aluska, Stanley, Marda106

nejak se vlezem...mam Te Jiriku zabookovat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nóó, tak zatím tady všichni skřípou zubama, že bych jako další dva dny chyběl, ale snad se to nějak domluví... Zítra bych dal definitivně vědět i v návaznosti na tom, jak dopadne reuzervace v TPCA (pokud tam teda zítra někdo zavolá)... Když to klapne tak bych se urval tak, abych mohl i do kina... Když už, tak ať to stojí za to!

Aka: Tak nezáviď a připoj se :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK tak mi napište vaše jména, musí se nahlásit předem. Buď to napište sem do fora nebo mě na email driver306@seznam.cz do zítřka a já bych to zarezervoval asi už zítra dopoledne. Jak je vidět tak nejvíc vyhovuje datum 22.7. Jinak v tý fabrice to funguje jako v kriminále takže nepočítejte, že by tam byl volný rozchod :D

Jinak tě Marceli klidně někde naložím po cestě.

[upravil dne 19/7/2006 Driver]

[upravil dne 19/7/2006 Driver]

[upravil dne 19/7/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...