Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mrzká policie v akci


EasyRider

Recommended Posts

Anebo že by ne? Že by na vyhrazeném místě k parkování bylo podle nových zákonů zakázáno stání VŠECH vozidel (včetně těch, pro něž je ono místo vyhrazeno)?

Kdesi jsem totiž četl, že podle oněch zákonů je na autobusových zastávkách zakázáno zastavení VŠECH vozidel - tj. včetně autobusů:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LubošK

Anebo že by ne? Že by na vyhrazeném místě k parkování bylo podle nových zákonů zakázáno stání VŠECH vozidel (včetně těch, pro něž je ono místo vyhrazeno)?

Kdesi jsem totiž četl, že podle oněch zákonů je na autobusových zastávkách zakázáno zastavení VŠECH vozidel - tj. včetně autobusů:D:D:D

Ja jsem zapomnel, ze zijem v Kocourkove:D:D

Teda nic proti koucourum a kockam tady na foru:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jak to chodí, ale je možný, že na značce skutečně jiný údaj byl, ale fyzicky... Paxi majitel koupil jinou káru a ten fragment je po nedokonalý předělávce... Jen polemizuju...Pokud bych to předělával v PSP, tak takovouhle prasánrnu nedam z ruky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Tak teď se můžem tak maximálně dohadovat. Leda, že by někdo dojel na danné místo a hodil foto se skutečnou značkou:) Ale já to nebudu, páááč až zase tak moc pravdu znát nemusím :D

Jojo tak až někdo nebudete mít co dělat .... :D Ale když se podíváte do databáze pojišťoven, tak podle RZ to vyplivne automobil Škoda takže si myslím, že fotomontáž to nebude, to už by byla slušná náhoda, že by se dotyčný trefil do značky auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hics

Nevim, jak to chodí, ale je možný, že na značce skutečně jiný údaj byl, ale fyzicky... Paxi majitel koupil jinou káru a ten fragment je po nedokonalý předělávce... Jen polemizuju...Pokud bych to předělával v PSP, tak takovouhle prasánrnu nedam z ruky...

Toto je možné, protože oni ty značky po změně SPZ nedělají nové ale dají tam jen novou SPZ. Takže je to ta nedokonalá předělávka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...