Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ocejchovan


Guest Ludweek

Recommended Posts

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: vector

Vítej :) Hezká kočička

diky...tak priste az se zase potkame na nabrezi budes vedet i ty vedle koho stojis na svetlech :D:papa

Asi sem něco prošvih :myslim:D

ale takova vesela historka...asi pred mesice na svetlech pod stefanikovim mostem smerem na zizkov ses koukal co to vedle tebe stoji za trotla tak jsem kejvnul pac tvuj xich je tu dost provarenej ale neuvedomil jsem si ze ten muj ne :D no tak sem se aspon zasmal kdyz si zmizel zamracen v prachu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: vector

Vítej :) Hezká kočička

diky...tak priste az se zase potkame na nabrezi budes vedet i ty vedle koho stojis na svetlech :D:papa

Asi sem něco prošvih :myslim:D

ale takova vesela historka...asi pred mesice na svetlech pod stefanikovim mostem smerem na zizkov ses koukal co to vedle tebe stoji za trotla tak jsem kejvnul pac tvuj xich je tu dost provarenej ale neuvedomil jsem si ze ten muj ne :D no tak sem se aspon zasmal kdyz si zmizel zamracen v prachu :papa

NJN, to víš, Vector myslel, že s nim chceš závodit. Vectore, ne každej, kdo kejve, tak chce mocí mermo závodit - občas taky někdo kejve jenom na pozdrav:D:D Můj případ ...

ludweek: jinak loga jsou na pěkném místě - na takovym jsem je ještě neviděl - opravdu se tam hodí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: vector

Vítej :) Hezká kočička

diky...tak priste az se zase potkame na nabrezi budes vedet i ty vedle koho stojis na svetlech :D:papa

Asi sem něco prošvih :myslim:D

ale takova vesela historka...asi pred mesice na svetlech pod stefanikovim mostem smerem na zizkov ses koukal co to vedle tebe stoji za trotla tak jsem kejvnul pac tvuj xich je tu dost provarenej ale neuvedomil jsem si ze ten muj ne :D no tak sem se aspon zasmal kdyz si zmizel zamracen v prachu :papa

NJN, to víš, Vector myslel, že s nim chceš závodit. Vectore, ne každej, kdo kejve, tak chce mocí mermo závodit - občas taky někdo kejve jenom na pozdrav:D:D Můj případ ...

ludweek: jinak loga jsou na pěkném místě - na takovym jsem je ještě neviděl - opravdu se tam hodí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vector: jj je mi to jasny...ale jede ti to pekne :)

2 Neon: ty se moc nesmej..tebe sem uz jednou taky potkal na silnici..na D1 jeste pred vypadovkou na chodov to bylo :D ale to jsem nezdravil...ted uz budu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...