Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

bílé světlo autožárovky


graphixx

Recommended Posts

Zdravim, uz 2 tydny hledam a hledam a nemuzu nejak najit nejlepsi volbu pro autozarovky. Chtel bych opravdu bile svetlo, nebo co nejvic podobne xenonum....uz jsem videl spoustu aut, ktere takove zarovky mely, ale nestihl jsem se zeptat. Premyslel jsem nad philips bluevision, nad OSRAM ale nechci za to dat tolik penez (philips 1300 par) aniz bych vedel ze delam dobre. Mate nekdo prosim takove zarovky, ktere sviti spis do bila?

diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptej se v kramech po zarovkach plnenych xenonovym plynem napr. Eufab Gold,ty mam uz dva roky ja a nebo jsem taky kamosovi kupoval v tomhle eshopu ( zbozi se da taky osobne vyzvednout v Pze )

Vzdy si ale dej pozor, aby ti nevnutili misto 55W 100W, je treba to zkontrolovat, jednak kvuli predpisum a jednak kvuli vlastnim svetlum, ty 100W zarovky hodne hrejou a mohly by to odnest paraboly nebo polykarbonatovy kryt svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ktere teda?

teď mám http://www.aukro.cz/show_item.php?item=112738620 a svítí dost domodra.. je to takove nepřirozené světlo..

chtěl bych čistě bílé světlo nebo aspon žluto bile než modrobile..

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=112738620 co tyhle?

pořád je to nějaka noname značka ne? ty co sem objednaval přes aukro mi vydržely jenom chvilku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PCborec

ktere teda?

teď mám http://www.aukro.cz/show_item.php?item=112738620 a svítí dost domodra.. je to takove nepřirozené světlo..

chtěl bych čistě bílé světlo nebo aspon žluto bile než modrobile..

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=112738620 co tyhle?

pořád je to nějaka noname značka ne? ty co sem objednaval přes aukro mi vydržely jenom chvilku..

Taky jsem je měl a životnost měsíc u půl, nevzal bych je už

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: graphixx

Zdravim, uz 2 tydny hledam a hledam a nemuzu nejak najit nejlepsi volbu pro autozarovky. Chtel bych opravdu bile svetlo, nebo co nejvic podobne xenonum....uz jsem videl spoustu aut, ktere takove zarovky mely, ale nestihl jsem se zeptat. Premyslel jsem nad philips bluevision, nad OSRAM ale nechci za to dat tolik penez (philips 1300 par) aniz bych vedel ze delam dobre. Mate nekdo prosim takove zarovky, ktere sviti spis do bila?

diky za kazdou radu

Osram Cool Blue 64210CB H7 55W, 12V, střední životnost 100/200 hodin. Výrobcem doporučená cena 299,- vč. DPH :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PCborec

co maš v parkovačkach? ja bych potřeboval asi do peugeot 206 5w12v takove male žarovečky, ale aby svitily bile a ne žlutě.. vypada to pak divně..

ja si tam dal bile LED diody, sice to neni uplne podle vyhlasky ale krome bileho svetla, ktere je trosku vice bodove, nez rozptylene svetlo zarovicky to neni poznat

To Minimaxa - ta cena 299Kc je za jeden kus zarovky nebo za dva kusy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

:myslim Hmm, tak jsou tam, akorat mi to prijde, ze to opravdu dost hreje, dokonce cje citit i spalenina:o

nedal ti nahodou 100W ? mas skutecne 55W verzi ? podivej se co je napsano na krabicce, popr. primo na patici zarovky, taky mi dal 100W kdyz jsem je kupoval, ale kdyz jsem s nima prisel zpatky vymenil mi je za 55W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja mam tyhle Eufab Future Light GOLD, a kamosovi jsem kupoval ty Litech - Xenon super white H7 Gold, oboje jsou ciste bile, nemaji nadech do modra ani do fialova, zdalky vypadaji jako xenonove vybojky

[upravil dne 17/7/06 Ferry]

ty mám taky, jsou dost dobré, akorát že moc nevydrží. Ale zatím mi je prodavač už 3krát! vyměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČERNĚ SVÍTÍCÍ ŽÁROVKY

Nemáte někdo???, teď když se musí pořád svítit by se mi vážně šikly.

:aut:aut:aut:aut:aut:D:D:D:D:D:D:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Tak nic:D:D

No asi se taky kouknu jak mi to svítí (jestli to ještě svítí) a přejdu na něco jinýho, zatím mě to ale ani tak nepřišlo, mám tam přídavný dálkovky, takže vnoci vidím dost a přez den je mi to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Louda

Původně zaslal: Ferry

ja mam tyhle Eufab Future Light GOLD, a kamosovi jsem kupoval ty Litech - Xenon super white H7 Gold, oboje jsou ciste bile, nemaji nadech do modra ani do fialova, zdalky vypadaji jako xenonove vybojky

[upravil dne 17/7/06 Ferry]

ty mám taky, jsou dost dobré, akorát že moc nevydrží. Ale zatím mi je prodavač už 3krát! vyměnil.

zkus si zmerit napeti na zarovce, jestli tam neni nahodou moc voltu, ta se pak prezhavuje a to vlakno drive praskne, dej si tam predradne odpory a mas pokoj ( standardne se davaji do fabii, kde tenhle problem s castym praskanim byl ), ja mam porad tu samou sadu uz dva roky a nejeto asi 20 000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Pechy

:myslim Hmm, tak jsou tam, akorat mi to prijde, ze to opravdu dost hreje, dokonce cje citit i spalenina:o

nedal ti nahodou 100W ? mas skutecne 55W verzi ? podivej se co je napsano na krabicce, popr. primo na patici zarovky, taky mi dal 100W kdyz jsem je kupoval, ale kdyz jsem s nima prisel zpatky vymenil mi je za 55W

Nene, mam spravne 55W, stejne mi prijde, ze to puvodni svetlo svitilo vice:myslim

svetla.jpg

Je to trošku maznutý:mad: Ale efekt dobry;)

[upravil dne 19/7/2006 Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Louda

Původně zaslal: Ferry

ja mam tyhle Eufab Future Light GOLD, a kamosovi jsem kupoval ty Litech - Xenon super white H7 Gold, oboje jsou ciste bile, nemaji nadech do modra ani do fialova, zdalky vypadaji jako xenonove vybojky

[upravil dne 17/7/06 Ferry]

ty mám taky, jsou dost dobré, akorát že moc nevydrží. Ale zatím mi je prodavač už 3krát! vyměnil.

zkus si zmerit napeti na zarovce, jestli tam neni nahodou moc voltu, ta se pak prezhavuje a to vlakno drive praskne, dej si tam predradne odpory a mas pokoj ( standardne se davaji do fabii, kde tenhle problem s castym praskanim byl ), ja mam porad tu samou sadu uz dva roky a nejeto asi 20 000km

Kolik by mělo jít správně do té žárovky voltů? A jaké odpory tam dáváš? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...