Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov - poděkování všem


jiri.wolf

Recommended Posts

Všem děkuji za účast na srazu! Bylo to super! :papa

Mám velikou radost hlavně z těchto věcí:

- veškeré platby jsou bez ztráty kytičky (nebo spíš auta?) - všichni vše uhradili a personál i vedení areálu si nás velmi pochvalovali a těší se na příští rok :super

- všichni se z orienťáku zorientovali a dorazili do cíle (nebo zpět do kempu) :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, vy nemáte zač děkovat, to my naopak děkujeme vám všem, co jste měli s organizováním tohoto LUXUSNÍHO SRAZU cokoli do činění.

Vše bylo na jedničku:super:super

Opravdu povedený víkend - díky moc i za rodiče...

Teď jdu spát, protože jsem trošku deficitní, ale to se dožene...:)

ŠEBETOV 2006 BYL PROSTĚ SUPER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se připojit k děkovačce organizátorům, zmákli všechno skvěle.

Nemalý dík ale také patří všem, kteří se podíleli na znovuzrození mýho Pažouta. Perfektně zafungovali Neonovo rodiče, maminka nás hned pohostila kávou z termosky a pak se oba vydali hledat někoho, kdo by mi mohl opravit auto. Super byla reakce hochů horalů (Mkáčko, Ježkovi voči a člověk, který mi flek v JZD zajistil), kteří našli bezpečné místo, kde jsem mohl auto nechat. Velký dík i Zdeňkovi se 407mou, který mě nejdřív odtáhl a pak svezl svou první třídou až na Šebetov.

A nebýt člověka známým pod přezdívkou \"Stanley\", tak jsem ještě dnes v nějakém tom zemědělském družstvu se svým autem. Nejen že byl v pátek v půl jedenáctý večer na telefonu a uklidnil mě, že spojkový lanko má, ale on i v sobotu přijel, odjel s náma auto opravit, auto opravil a pak jel zas zpět (tam i zpět cca 160 km). Za tuto službu si nevzal ani korunu a ani odměnu v podobě litříků nafty pro jeho Bastl tunningovou 205tku, ale věřím, že ještě budu mít možnost ho nějakým způsobem odměnit.

Děkuju i Bohoušovi za odvoz k mému autu.

I když jak říkal Medvěd: \"Vo tom to je\", rozhodně jsem nečekal, že to proběhne takhle perfektně a proto vám všem ještě jednou děkuju;)

Šebetov mě ujistil, že jste to banda perfektních lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...