Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2. French-Days 2006, PSA and Renault-meeting


sammys

Recommended Posts

Hey friends,

my name is michael and i come from the peugeot-club of berlin, we organize our second meeting, the french days

the date is 10.08. - to 13.08.2006, this meeting is 4 days long and for all Peugeot citroen and renault. :super

here the Flyer (sorry in german:bojim):

flyer_front.jpg

flyer_rear.jpg

we have many Pics and Videos from the last year:

Videos:

http://www.309er.de/video/berlin.wmv

http://www.meta666.de/media/French-Days2005.wmv

http://www.meta666.de/media/French-Days2005_Meile-Finals.wmv

pictures:

http://309er.de/galerie/2005-2-Berlin/index.html

http://www.efterz.com/efterz-rykker-ud/2005-08-12-FrenchDaysBerlin/index.asp

http://www.lionsxdream.de/treffen/2005/berlin/

http://www.loewenrudel-erzgebirge.de/index.php?kategorie=2&ukategorie=2&bildanzahl=8

www.peugeot-club-berlin.de

www.meta666.de

2005, we had our first meeting, and we hav\'ed 180 cars from Danmark, Netherlands and Germany

do you have questions?

www.french-days.de

or mail me ;)

cheers Micha

[upravil dne 16.7.06 sammys]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Vvitty

ze bysme udelali propagaci klubu ve svete? vzit vlajky a udelat takovy maly pgc ostruvek... :)

To je dobrej napad ale chtelo by to par prekladatelu co by tam sprechtily nemecky a prekladaly nam co povidaji :D

Já to vidím takhle: Vzhledem k tomu, že to jsou Braniboři, tak se té jejich němčině dost blbě rozumí. Bezkonkurenčně nejhůř já třeba rozumím saské němčině. Nejsrozumitelnější němčinou se mluví (podle mých zkušeností) ve Vestfálsku, a čím víc na východ, tím je to horší. Jakmile dáš najevo, že mluvíš německy, začnou šprechtit strašně rychle a v nářečí. Mám odzkoušený fígl - převést je na jinou řeč než jejich mateřštinu. Nejspíš angličtinu, protože tou dneska už mluví každý. Viz ten jejich mail, který je taky anglicky - tedy spíš americky (flyer místo leaflet :D). A tak by se s nimi dalo komunikovat.

Jo, a Méďa na 99% procent nejede, zapomněl, že v tomhle termínu už něco má, teď jsem s ním mluvil.

[upravil dne 17/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, lidičkové milí, tak jsem si prohlédl na jejich webovkách, co jsou ti kolegové z Peugeot Clubu Berlin (a okolí) zač. Nemohu než vyslovit názor, že proti nám to jsou ŽABAŘI. Klubová činnost pro ně znamená platit 5 éček měsíčně, jednou za 14 dní se sejít, jednou dvakrát za rok udělat setkání. Fungují od roku 2002, na webovkách nemají ani seznam členů, ani informaci, kolik jich je. Jediné, k čemu jsem se dopídil, že loni měli na French Days asi 180 aut - ovšem namícháno z Peugeotů, Citroenů a Renaultů. Stejně tak jsem nenašel ani nic o tom, že by snad měli nějaké partnery na slevy atd. Celkově mi připadá, že jsou zkažení penězi, takže je to jen o tom, co se dá koupit - tuning, muzika do auta. NIC JAKO JÍZDY ZRUČNOSTI, NIC JAKO ORIENTAČNÍ ZÁVOD. Nic o řidičích, jen o tom, kdo dá do auta víc peněz.

Tak nějak mě lechtá nápad, jak by to asi vypadalo, kdybychom tam opravdu na těch jejich French Days udělali české hnízdo Peugeot Clubu, jak by asi koukali třeba na Otovu 504, Marcelovu 505 a koneckonců i na většinu ostatních našich aut, pro ně veteránů. A kdybychom jen tak ze srandy vzali kužely a udělali tam improvizovanou jízdu zručnosti, třeba tak jak to udělal Jirka Wolf teď na Šebetově, jízda mezi kužely tam a pak couvat zpět. A kdyby Dodo vzal autoškolní škodovku a udělalo se to, co na Ochozi - jízda mezi kužely řízená z místa spolujezdce-autoškoliče. Prostě jim ukázat, že auto může být i o něčem jiném než o co nejsilnějším motoru na sprint. Natožpak kdyby někdo statečný z nich pak třeba přijel na náš orienťák do Kostelce :D Prostě - řekl bych, že jsme lepší, a mohla by být sranda jim to ukázat. Co kdo vy na to?

P.S. Jen pro přehled program čtyřdenního setkání: Muzika, 1/8 míle sprint, soutěž o nejhezčí auto (ve spoulupráci s jejich kolegy z BMW clubu), soutěž o nejhlučnější aparaturu, motokáry, ohně, pokec. Jo, a prezentace firmy www.crazy-graphics.com. Toť vše.

[upravil dne 18/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Takže, lidičkové milí, tak jsem si prohlédl na jejich webovkách, co jsou ti kolegové z Peugeot Clubu Berlin (a okolí) zač. Nemohu než vyslovit názor, že proti nám to jsou ŽABAŘI. Klubová činnost pro ně znamená platit 5 éček měsíčně, jednou za 14 dní se sejít, jednou dvakrát za rok udělat setkání. Fungují od roku 2002, na webovkách nemají ani seznam členů, ani informaci, kolik jich je. Jediné, k čemu jsem se dopídil, že loni měli na French Days asi 180 aut - ovšem namícháno z Peugeotů, Citroenů a Renaultů. Stejně tak jsem nenašel ani nic o tom, že by snad měli nějaké partnery na slevy atd. Celkově mi připadá, že jsou zkažení penězi, takže je to jen o tom, co se dá koupit - tuning, muzika do auta. NIC JAKO JÍZDY ZRUČNOSTI, NIC JAKO ORIENTAČNÍ ZÁVOD. Nic o řidičích, jen o tom, kdo dá do auta víc peněz.

Tak nějak mě lechtá nápad, jak by to asi vypadalo, kdybychom tam opravdu na těch jejich French Days udělali české hnízdo Peugeot Clubu, jak by asi koukali třeba na Otovu 504, Marcelovu 505 a koneckonců i na většinu ostatních našich aut, pro ně veteránů. A kdybychom jen tak ze srandy vzali kužely a udělali tam improvizovanou jízdu zručnosti, třeba tak jak to udělal Jirka Wolf teď na Šebetově, jízda mezi kužely tam a pak couvat zpět. A kdyby Dodo vzal autoškolní škodovku a udělalo se to, co na Ochozi - jízda mezi kužely řízená z místa spolujezdce-autoškoliče. Prostě jim ukázat, že auto může být i o něčem jiném než o co nejsilnějším motoru na sprint. Natožpak kdyby někdo statečný z nich pak třeba přijel na náš orienťák do Kostelce :D Prostě - řekl bych, že jsme lepší, a mohla by být sranda jim to ukázat. Co kdo vy na to?

P.S. Jen pro přehled program čtyřdenního setkání: Muzika, 1/8 míle sprint, soutěž o nejhezčí auto (ve spoulupráci s jejich kolegy z BMW clubu), soutěž o nejhlučnější aparaturu, motokáry, ohně, pokec. Jo, a prezentace firmy www.crazy-graphics.com. Toť vše.

[upravil dne 18/7/06 Garfield]

Teda kocoure ty ses nám rozjel, ale co je nejlepší, že s tebou musím souhlasit :super

tvé nápady jsou hodny nejen zaznemenání, ale i realizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sammys

hey friends :papa

do you know other peugeot, citroen or renault clubs in cz?:super

bye micha

Hallo, Micha!

Sowie wissen wir, der einziger wirklich funktionierende Peugeot Club in Tschechien sind wir. Also haben wir ein paar Slowakischer Mitglieder ;) Zu diesem Tag hat unser Club 310 regulaeren (d. h. aktiven) Mitglieder und mehr als 3000 gelegentlichen. Wie ist es in Ihrem Berliner Peugeot Club?

Ich kenne noch www.renaultclub.cz und www.bxclub.cz, die arbeiten in CZ.

Tchuess!

[upravil dne 19/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: sammys

hey friends :papa

do you know other peugeot, citroen or renault clubs in cz?:super

bye micha

Hallo, Micha!

Sowie wissen wir, der einziger wirklich funktionierende Peugeot Club in Tschechien sind wir. Also haben wir ein paar Slowakischer Mitglieder ;) Zu diesem Tag hat unser Club 310 regulaeren (d. h. aktiven) Mitglieder und mehr als 3000 gelegentlichen. Wie ist es in Ihrem Berliner Peugeot Club?

Ich kenne noch www.renaultclub.cz und www.bxclub.cz, die arbeiten in CZ.

Tchuess!

[upravil dne 19/7/06 Garfield]

Prosím, přeložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Trundik: Nic světaborného, co by stálo za překlad, ale když chceš :D. Ten Michael se jim v tom jejich berlínském Peugeot Clubu stará o webovky, a shání další lidi s Peug-Citro-Renaul, aby přijeli na jejich French Days, protože chtějí překonat hranici 200 aut. Tak narazil na webu i na nás, nehledě na jazykovou bariéru se sem přihlásil pod nickem sammys a hodil sem leták (první příspěvek). No a teď se dotazoval, jestli známe ještě jiný klub s francouzskými auty v ČR, zřejmě je chce taky pozvat. Tož jsem mu napsal, že pokud víme, jediným skutečně fungujícím Peugeot Clubem v ČR jsme my, a že máme i několik slovenských členů. A že je nás 310 řádných-aktivních členů a cca 3000 příležitostných a ptám se, jak jsou na tom oni. Nikde na jejich webovkách jsem totiž nenašel, kolik jich je. Toť vše, uvidíme, jestli se ozve. Jo, a hodil jsem mu odkaz na Renault Club a BX Club. :papa

[upravil dne 20/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...