Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sviti kontrolka airbagu


PCborec

Recommended Posts

mam peugeot 206 1.4 HDI rv.2005

auto šlo na spravku, měnil se blatnik a dveře.. žadny airbag při narazu nevystřelil, bylo to jenom ťuknuti.

nevím jeslti při laku nebo spravování odpojili pásy nebo něco jineho, sviti teď kontrolka airbag když nastartuju a po nastartovani to parkrat pipne..

na pc diagnostice mi řekli že v paměti neni žadna zavada, všechny airbagy jsou připojene a vše je vpořádku..

co mam teda dělat? peugeot servis? proč to asi ted svítí a jak se to dá odstranit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on neni v sedadle ale pod nim. posun sedacku co nejvic dopredu a zezadu bys tam mel mit na podlaze plastovy kryt. ten odsroubuj a tam se nachazi jednotka airbagu a v tom velkem konektoru byva ten problem-byva tam spatny kontakt. jo a pri praci s ohruhem airbagu se musi odpojit baterka a 10 minut pockat-pro jistotu at to nechca neodpalis

[upravil dne 17.7.2006 simas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem sundal sedadlo a pod sedadlem žadny plast s žadnou jednotkou neni.. v sedadle nejsou airbagy takže k němu nevede ani žadny kabel. kabel vede jenom k patroně k pasu a ten konektor je ok..

řidici jednotka je před řadici pakou a ten široky konetor je taky ok, nic se s nim při spravovani nedělalo..

jedna se o peugeot 206, možna to ma 306 nebo 406 jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám P206xs r.v.2000 (4airbagy) a zespodu sedla ridice jsou prichyceny kabliky a konketory. Parkrat se mi stalo,ze mi svitila kontrolka bocnich airbagu a pomohlo tomu odpojeni baterky a prokontrolovani tech konektoru pod sedlem (kontrolka zacala svitit po zurivem vysavani po sedadlem - takze sem nechtic drbnul do konektoru airbagu)

Staci takhle?

Jeste jedna varianta...tobe sviti kontrolka prednich airbagu a nemas bocni airbagy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...