Sign in to follow this  
Followers 0
dusan106

aternátor P106

3 posts in this topic

Dobry den. Mam problemy s dobijenim, tak altik pujde zrejme na repas. (nekdy problikava kontrolka dobijeni pak je to zase treba dva dny v pohode). Jak slozite je vytahnout ho z auta? Jedna se o Peugeot 106 1,5diesel 97. Dekuji za radu.

Složité to nebude, ještě jsem ho venku neměl, ale co myslím, tak bude na dvou, max třech šroubech,ale možná bude potřeba sundat řemen. K řemenu je blbej přístup, já se tam dostával přes podběh, kterej sem musel sundat. Je to potom lepší. No uvidíš. Můj postup jak sundat řemen byl. Pravý kolo pryč, podběh pryč, potom napínací kladku povolit ( dva šrouby ) a sundáš řemen. Ale nevím jistě, jestli to bude nutný.

Původně zaslal: dusan106

Dobry den. Mam problemy s dobijenim, tak altik pujde zrejme na repas. (nekdy problikava kontrolka dobijeni pak je to zase treba dva dny v pohode). Jak slozite je vytahnout ho z auta? Jedna se o Peugeot 106 1,5diesel 97. Dekuji za radu.

Ze ti poblikava kontrolka neznamena ze je spatny altik...

zkus dotahnout privodni kabely k baterii projit elektroinstalaci na altiku. Potom si promer nabijení - jestli to dobiji a az pote vyndavej altik na repas. postup co pise Hadra je OK.

:papa