Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Superblokáda..??


Hugo206

Recommended Posts

Jestli se teda nemylim tak to je mechanizmus kterej ti po zmacknuti druhyho tlacitka na klicku odpoji vnitrni klicky dveri.takze kdyz ti zlodej rozbije okno tak se tam tim oknem musi nasoukat protoze to stejne neotevre.A jeste myslim ze pri stazenejch oknech a zamceni to ty okna vytahne.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hugo206

A v tech 2000 a 2001 nefunguje vam dotazeni oken ani kdyz jako zamknete klickem a podrzite ho v poloze zamceno...?Ja bych prave chtel 406tku ktera uz todle ma a nevim jakou mam hledat vybavu....:-/

Kdo by zamykal klickem? :D Ja mam v planu to dodelat, az budu montovat novou HandsFree, rozsveceni svetel a spravovat autoradio. Koukal jsem do schemat, nemelo by to byt slozite (ovlada to BSI, schema je tady) - bohuzel jen na okno ridice (sice to okno temer neoteviram, ale kdyz uz budu mit auto rozdelane...).

[upravil dne 16.7.06 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Mám rok 96 a superblokádu mám. Co se týká automatickýho zavírání oken, tak to funguje jen u vozů, který mají z fabriky všechna 4 okna ovládaný ele. Ty co to mají jen na předních, tak se samy nezavřou ;)

Nebude to tim, ze kdyz jsou el.okna jen predni, tak je okno spolujezdce zapojeny pres rele, ktery se po vytahnuti klicku (nebo otoceni klicku do polohy 0) rozpoji?! :mrk

V el.schematu pro vsechny 4 el.okna zadny rele neni. A kdyz se na to schema tak divam, tak vsechny 4 okna maji nejakou tu svoji ridici jednotku. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to tim, ze kdyz jsou el.okna jen predni, tak je okno spolujezdce zapojeny pres rele, ktery se po vytahnuti klicku (nebo otoceni klicku do polohy 0) rozpoji?! :mrk

V el.schematu pro vsechny 4 el.okna zadny rele neni. A kdyz se na to schema tak divam, tak vsechny 4 okna maji nejakou tu svoji ridici jednotku. :myslim

Vím já? Prostě to samo nevyjíždí a je to tak správně - víc neřeším :D Dřív jsem musel točit kličkou, takže teď mě těch 5vteřin co podržím čudlajs na zavření okna spolujezdce nezabije ...

(V případě řidiče je to fuk, tam to stačí promačknout a jede to samo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak panove - mate tu Hugovi a ostatnim hlavu..

Ad1) Ten obrazek s klicem je jedna z verzi - mam podstatne jiny klicek...

Ad2) Mam 406ku rv. 2003 - plna vybava - takze vsechna okna v elektrice a muzu sklidem rici, ze pokud necham stazena okna a zamknu auto dalkovym, tak se sice zamkne a dokonce mi zablika na rozloucenou, ale okna mi v klidu necha otevrena...

-- pokud si dobre pamatuji, tak serivove jsem to snad videl montovane jedine v BMW

Ad3) Ikdyz si zamknu auto, tak pokud sedim uvnitr a chci vystoupit, tak se zamky odblokuji... ani si dost dobre nedokazu predstavit, ze by to bylo z bezp. hlediska mozne - treba jen pri autonehode, bych chtel videt jak nekoho tahaji zkrz okenko, jen proto, ze si ridic zamkl zevnitr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro upřesnění, já se bavím a starých modelech 406. O verzy 2003 vím kulový :o Ale podle tvý poznámky máš asi zamykání bez superblokády ... :aut (když máš jen jeden čudlík) a když se ti nezavřou ty okna. Okna se zavřou pouze, pokud použiješ superblokádu a máš všechna 4 okna v ele :)

Mám osobně vyzkoušený, že pokud je auto zamknutý na superblokádu (mám stejný klíček, jako na obrázku), tak dveře neotevřeš. Prostě to nejde odemknout jinak než klíčkem nebo na dálku. Ani madla zevnitř prostě dveře neotevřou. Co se týká poznámky o autonehodě. Já si zase dost dobře nedokážu představit blázna, kterej se zajízdy pomocí klíčku zamyká superblokádou. Klasicky to jo, ale to jde samozřejmně normálně zevnitř otevřít ...Toť odemne vše ;)

Co se týká automatickýho zavírání oken, tak to měla i pitomá služební felina, že když jsem jí zamknul, tak se mi zavřely...:cool:

[upravil dne 19.7.06 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem z toho docela jelen...zejtra se jedu podivat na jednu 406.Je to rok 98 a melo by to mit vsechny 4 okna v ele.Tak doufam ze to bude mit superblokadu i se zaviranim oken.Protoze je to fakt dobry...kdyz uz odchazite od auta a vsimnete si ze mate otevreny jedno okynko.tak zase dovnitr a vytahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty zkusenosti se zaviranim oken.meli sme v rodine BMW E36-97 vsechny 4 okna se pri zamceni vytahli,Oktavka to samy,a ted znamej ma E46 a ta nejen ze pri zamceni vytahne ale pri odemceni je muze stahnout....takze myslim ze frantici si nato asi moc nepotrpej.Kdyz do 03 v plny vybave (viz sepp) to dotahovani nemaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to nebude aj klucikom, resp. systemom spojenia.

Stare kluciky vraj boli radiove a mali dva gombiky a nove maju nejaky iny system spojenia a maju iba jeden gombik.

Aj v manuale na novy model je iba klucik s jedným gombíkom a o superblokade ani zmienka.

Ja mam 01 a mam dva gombiky a dovieranie okien funguje (ale je to coupe).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...