Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navsteva italie...


ajsik

Recommended Posts

Tak jsem se dneska vratil z Italie ... a musim rict i kdyz jsou v evropske unii , jsou to prasata a to doslova....

Na ulicich hradby z odpadku a strasny zapach a behajici krysy (v noci tam sviti jen cervena ocicka) - Neapol

A ridici ... neznam tolik sprostych slov abych vyjadril zhnuseni nad tamnim provozem ....

cesta se dvema pruhy a 3 az 4 auta vedle sebe ... po chodniku , porad troubi ... jeden curak me sundal tak mam podreny naraznik a ani ho to nevzrusilo a jel dal ...

kdyz zastavis na cervenou tak te vytroubi a nadavaji ti do kretenu a blbcu ... vsude zasrane skutry ktere jedou opravdu na pokraji moznosti ... kazde auto (sebe novejsi) podrene a rozbite ... aaaaaaa proste des... clovek odbocuje doleva a borec v pruhu do prava to vedle tebe odboci doleva a jeste primo pred cumakem ... ve meste se klidne predjizdi 3 auta a jeste z prava a leva skutry ...

z bocnich ulic zasadne vyjizdeji na plny plyn primo pred jedouci auto ...

STOPka u nich znamena, pribrzdi tak na 30kmh ...

50tka v obci jed co to da ... (asi 130) ,

plna cara - pokud je misto predjizdej ... a vubec nejake pruhy na ceste jsou zbytecnost ... jede se vsude a hlavne rychle ....

HOWGH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohu jen souhlasit.Byl jsem nedávno v Římě...a byl jsem rád,že jsem si vozil zadek v taxíku (jsou tam levné,ne jako u nás!!!) Jedinné co se mi na jejich silnicích líbilo byl semafor :-)) pro chodce jsou tři světýlka :-)))) Jo ještě jsi zapoměl u těch pruhů,že na křižovatkách nestojí na hranici,ale přímo v ní a prdel je že torubí i na policajty a Ti se jen smějí...sranda,ale je,že jsem nenarazil na jedinou sebemenší bouračku a nějaké zácpy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nejel nikam hluboko do Itálie, (jen Benátky) ale i to stačilo. Poprvé jsem projel kruhový objezd cca 100km rychlostí (zkrátka jsem nemohl zpomalit). Jinak mám pocit, že Italové se nejraději předjíždějí na křižovatkách, a nejlíp 3 najednou. Jinak ale musím říct, že řidiči jsou to úžasní (co do schopností), jel jsem za jedním \"vodičem\" přes Alpy, byl večer, takže jsem sledoval obrysový světla a to co předváděl, bylo naprosto fantastický, bohužel jsem nezjistil, co to bylo za auto, protože mi přes vesničku pod Alpami zmizel asi 130 km rychlostí. -:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem byl v Polsku,tak jsem si vsim, ze tam maj taky dost otlucenejch a zedrenejch aut.Ale asi ne takhle brutalni styl jizdy.Ale kdyz jsme byli naposled v Italii(asi pet let),tak mi to nepripadlo tak strasny.Mozna,ze jsem si toho tak nevsimnul.More a plaz a lepe zeny v plaveckach,obcas Ferrari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...