Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak tohle je nářez


ellesar

Recommended Posts

Ahoj lidi, na tohle se kouknete stoji to za to. Verim, ze to spousta z vás už viděla, ale já to viděl dnes a jsem z toho dost nakřivo.

http://www.iprima.cz/tvarchiframe/video/?video=6299

Mám Pažouta a chtěl jsem kupovat 407 SW, ale po tomhle opravdu nevim nevim.... Nejedna se ani tak o značku jako takovou, ale ten přístup to je dílo. A tak dopadnout opravdu nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je mazec:bojim:bojim

znám prodejce dobře osobně, ale auti bych tam na opravu nedal, viděl jsem pár lidí, kteří tam jezdili a taky tvrdí, že až si pudou koupit dalšího peugeota, tak pudou jinam, do Děčína rozhodně ne a přiklánějí se k názoru, že prodejce Auto Dakar Teplice je na servis a opravy mnohem lepší a spolehlivější (je to ten co montoval ten centrál), tohle jednání je ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak jim jde o jméno nebo o zákazníka, cílem je přece ho odbýt. Přikládám výpis z korespondence, která se týkala řešení závady, ale na závěr jsem se zeptal na češtinu (jedná se o 407SW):

---

Vůz byl opraven včera, děkuji.

Měl bych ještě dotaz: uvažuje Peugeot o češtině do počítače?

S pozdravem

------

Dobrý den,

jsem ráda, že máte vůz již v pořádku.

O české verzi softwaru počítače do vozů Peugeot zatím bohužel neuvažuje. Vozy jsou vyráběny ve Francii, a proto jsou verze programu počítače v mezinárodním jazyce - angličtině.

Přeji Vám hezký zbytek dne a jsem s pozdravem

Linda Maňáková

Zákaznický servis

----

Děkuji za odpověď a pro Vaší informaci dodávám, že dnes je možno komunikaci počítače nastavit v těchto jazycích: franština,angličtina,němčina,italština,španělština,portugalština,brazilská portugalština a holandština.

Domnívám se, že češtinu po výrobci ještě nikdo nechtěl.

S pozdravem

-----

Dobrý den,

Váš dotaz a připomínku jsem předala oddělení marketingu. Českou verzi programu již žádalo více zákazníků, proto doufám, že se výrobce zamyslí i nad možností české verze.

Samozřejmě se budeme snažit vyjít zákazníkům vstříc a poptávku po české verzi opět předáme výrobci do Francie.

S pozdravem

Linda Maňáková

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mí

Copak jim jde o jméno nebo o zákazníka, cílem je přece ho odbýt. Přikládám výpis z korespondence, která se týkala řešení závady, ale na závěr jsem se zeptal na češtinu (jedná se o 407SW):

Marně přemýšlím, co měla lepšího odpovědět, když čeština není k dispozici. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marně přemýšlím, co měla lepšího odpovědět, když čeština není k dispozici. :nevim

Ano zvláště tato část o tom svědčí : \"Vozy jsou vyráběny ve Francii, a proto jsou verze programu počítače v mezinárodním jazyce - angličtině.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mí

Marně přemýšlím, co měla lepšího odpovědět, když čeština není k dispozici. :nevim

Ano zvláště tato část o tom svědčí : \"Vozy jsou vyráběny ve Francii, a proto jsou verze programu počítače v mezinárodním jazyce - angličtině.\"

O čem svědčí? O tom, že čeština není k dispozici určitě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...