Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz 106 v Hradci CO???


Recommended Posts

Původně zaslal: TRN 106 RED

Zdravím 106ky... Co takhle udělat sraz 106ek někde v okolí Hradce Králové cooo?? Nebo jenom sraz 106???

:super

No ono tady těch aktivních lidí se 106-kama moc není, a že by se někomu chtělo přes půl republiky na \"sraz\", kde bude 10 lidí, to asi ne. Spíš si prohlédni to téma, kde se píše o klubových srazech - a přijeď se podívat na některý z nich. Třeba právě toho 8. - 10. 9. 2006 na ten v Červeném Kostelci. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: TRN 106 RED

Zdravím 106ky... Co takhle udělat sraz 106ek někde v okolí Hradce Králové cooo?? Nebo jenom sraz 106???

:super

No ono tady těch aktivních lidí se 106-kama moc není, a že by se někomu chtělo přes půl republiky na \"sraz\", kde bude 10 lidí, to asi ne. Spíš si prohlédni to téma, kde se píše o klubových srazech - a přijeď se podívat na některý z nich. Třeba právě toho 8. - 10. 9. 2006 na ten v Červeném Kostelci. ;)

No já bych se taky klidně zajel někam podívat, ale jaké srazy jsou na moravě?:myslim Jsem kousek od Prostějova....:aut a moc daleko se mi nece:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Citros

Původně zaslal: Vvitty

2Citros: treba ted byl jeden vyborny v Sebetove... cca 30km od Prostejova...

ja tedka mel mooc prace, tak jsem nemohl dojet, ale zeptám se kdy bude dalsi v okolí? rad bych se prijel podivat na lvicata... ;) a konečně poznat pár lidí osobně :roker

Hele, z které jsi dědiny..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Citros

Původně zaslal: Vvitty

2Citros: treba ted byl jeden vyborny v Sebetove... cca 30km od Prostejova...

ja tedka mel mooc prace, tak jsem nemohl dojet, ale zeptám se kdy bude dalsi v okolí? rad bych se prijel podivat na lvicata... ;) a konečně poznat pár lidí osobně :roker

Hele, z které jsi dědiny..?

Určice, 6km od PV, ale asi je mě častěji vidět s P106 někde v PV.... :D teda zrovna když nésu v Praze služebním Mondeem :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...