Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doporucte servis Peugeot


bigpoint

Recommended Posts

Mam P406 a filtr FAP na vymenu (sviti kontrolka a nejeto mam 99tis), obvolal jsem 2 servisy Domansky, nebyli schopni ani orientacne rict cenu, hlavne me chteli co nejdriv objednat, cena pry 8-40tis. Pak Av car cena udajne 20tis. Zatim nejlepe vypada BrnoCar evidentne se v trom vyznali a melo by to byt za 10tis. Jen je problem, z ebych si kvuli tomu musel brat dovolenou a projet se do Brna. Doporucte nejaky servis, kde take umi a nemaji nehorazne ceny. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Vasendu je proplachnuti + aditivum za 8500, v BrnoCar je to za 10tis, ale filtr je repas. Cili asi lepsi.

Do Brna bezne nejezdim, musel bych si brat dovcu, kam byste sli vy? Jinak dik za doporuceni Vasendu, vypadaji aspon po telefonu, ze se vyznaji. Autorizovane servisy Peugeot Domansky, AvCarjsou silene, vzdy kdyz jsem tam zavital byl jsem vysledkem radne vytoceny.

Prekvapive treba autorizovane servisy Toyota ac tedy pekne mastne, tak aspon umeli a vedeli. Celkove diky za tip, jeste se rozhodnu kam ve finale zajedu. Co by jste volili Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...