Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena oleja v prevodovke


pavex

Recommended Posts

No teď budu trochu za jouju, ale vzpoměl jsem si, jak mi známý automechanik říkal, že do určitých převodovek u Forda opravdu PATŘí motorák.... Ještě se ho musím zeptat na podrobnosti.... Bude to ale stejně znamenat jediné: do převodovky, která byla stavěná na převodový olej tento olej také patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím co by na tom mělo být za hovadinu, když sem dělal strojničák, je to teda už 15 let, tak jsme měli v rámci toho i dva dny školelní o olejích a jejich použití, a nějakej maník z firmy vyrábějící oleje(Pa...o) nám tam dokonce doporučoval použití mot. oleje do převodovek, protože mot. olej je na viší tlaky,např. mezi ojnicí a klikou a v převodovce takovy tlaky nejsou a nejsou tam ani takovy teploty a karbon. usazeniny. Proto nám tenkrát doporučoval lít polo a plnou syntetiku(motorovou) do převodovek a vždycky jsem to tak dělal- nikdy žádnej problém. Ale když Peugeot chce něco špéci, proto jsem dával ten dotaz, jestli se něco nezměnilo? Třeba už po 15 letech nejsou motoráky tak kvalitní nebo jsou převoďáky kvalitnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do toho by se měl vložit nějaký tribotechnik.... Nebo někdo študovanej.... Ale laicky řečeno, motorák by měl zvládat menší tlaky a vyšší teploty, než převoďák, a obráceně. Proto bývá převoďák i hustší. Tlaky mezi zuby v převodovce by měly být vyšší, než tlaky v klikovém mechanizmu. Ojnice na čepu víceméně plave na olejovém filmu, myslím že k tomu příslušel pojem mazací klín. A volal jsem tomu známému a říkal, že to nebyl Ford, ale Chrysler....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

didiullysse--nejsem odborník na oleje a tak napíšu jen vlastní názor:

1. taky jsem se kdysi učil, že některé značky používají v motoru a převodech motorový olej...

2. vozy Peugeot nejsou zvláštní tím, že používají v převodech převodový olej, činí tak převážná většina automobilek, evropské určitě

3. názor nějakého joudy na školení mě v tomto případě nezajímá--výrobce vozu předepisuje použití určitého přesného typu oleje do převodovky, toto se snažím dodržet a je mi celkem jedno, jaké tlaky, teploty atd. atd. v převodovce jsou--myslím si, že výrobce dobře ví, že ten jím doporučený olej je pro jeho převodovku ten nejlepší...(nebo, že by si výrobce přál, aby se mu v jeho vozech sypaly převodovky??):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak spolecny olej pro motor a prevodovku maj mozna tak monobloky, jakym byl napriklad motor 1.1 ve 205 s oznacenim XY, tam je pak prevodovka opravdu mazana motorovym olejem

do ostatnich prevodovek, ktere jsou oddelene od motoru patri prevodovy olej s vyrobcem danou specifikaci, komercni zalezitost muze byt doporuceni jedne znacky (napr. to Texaco), ovsem urcite ji neni doporuceni dane vykonnostni a viskozitni specifikace (napr. GL4 a 75W80) a jestli rikal neco jineho nejaky \"odbornik\" na skoleni, ktery motorove oleje rozdeluje systemem \"syntetika\" \"polosyntetika\" atd. tak tomu bych neveril ani pozdrav dobry den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...