Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak sundat hlavu řadící paky?


Sved

Recommended Posts

Zdravím vás panové. Koupil jsem si novou hlavu řadící páky od italské značky momo :D a mám s tím malý problém.Ta nová je v pohodě (nasadím, utáhnu jeden šroubek a je to),ale problém je s původní.Vypadá jako by tam byla nalisovaná.Nevidím žádný šroubek a nechci to rvat silou abych jí nezničil! Nevýte jak ju můžu sundat?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim, vzhledem k tomu, ze 406ka ma posazene rychlosti dost od sebe - treba filcka, nebo fabka ma mnohem kratsi razeni... prijdemi zkracovani radici paky celkem nevyznamne - navic pokud mas loketni operku, je lepsi mit standartni vysku, na zkracenou uz musis mit hodne dlouhe ruce :)

..ale jinak je to jen a jen o vkusu kazdeho jedince :)

.. jinak je to vazne nasilu - tak jako vsechno u frantiku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych spis nez o zkraceni radici paky samotne uvazoval o zkraceni tycek ( u modelu ktere nemaji misto tycek lanovody ) k prevodovce, aby se zkratily drahy, zvlast draha 1 -> 2 je hoooodne dlouha a pri vetsi akceleraci mi to obcas vadi, kdyz potrebuju rychle preradit :) Takze vymyslet nejakej ten Short-shift nebo Quick-shift jak se to nazyva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...