Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LASER


cardiag

Recommended Posts

nieco malo som sa na ten peugeot laser informoval , samotne DVD bude podla vsetkeho k nicomu su k tomu potrebne dalsie CD a nie je ich zrovna malo , su to udajne nadstavby ktore obsahuju detailne data , schemy , opravareneske zalezitosti adt .. V prilohe je foto par kuskov takych CD. Ak budete mat nejake info dajte vediet , diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

To je diagniostika, nebo nějaký servisní manuál?

1is8lnio3dmogmuhod7u.jpg

ab2o2p969qyksz0jljqi.jpg

Teď to stahuju, ale nevím co s tím. Nemáte někdo nějaký návod jak postupovat při instalaci?

Dík

[upravil dne 23/5/10 asperus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to stahuju, ale nevím co s tím. Nemáte někdo nějaký návod jak postupovat při instalaci?

Dík

Ahoj, Laser mám nainstalovanej a pokusím si vzpomenout co všechno se musí udělat aby to jelo.. Takže instalace je z CD a dále ktomu je DVD s daty a je potřeba vytvořit disketu a při formátování ji pojmenovat určeným názvem - bez toho to nepude nainstalovat (jak se má jmenovat si nevzpomenu nemám to na NB). Další věc co bylo potřeba dodržet při spouštění - přepnout si ve win jazyk na fráninu a DVD vložit do stejné mechaniky z které se instalovalo. (osobně sem tohle vyřešil virtuální mechanikou a dokonce editací nějakých souborů). Někde to tu, ale na fóru je jak se to má instalovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nevím, ještě jsem to nezprovoznil. Servis box chce za návody a postupy peníze. Tady by to mělo být do 12/2005 ke všem vozům zdarma.

Peugeot LASER 6.5.0

Supports

1007

106

107 (Citroen C1) (Toyota Aygo)

205

206

306

307

309

405

406

407

605

607

806

807

Boxer

Expert

J5-Express

Partner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: asperus

Zatím nevím, ještě jsem to nezprovoznil. Servis box chce za návody a postupy peníze. Tady by to mělo být do 12/2005 ke všem vozům zdarma.

Peugeot LASER 6.5.0

Supports

1007

106

107 (Citroen C1) (Toyota Aygo)

205

206

306

307

309

405

406

407

605

607

806

807

Boxer

Expert

J5-Express

Partner

Ale to neni v čestině, nebo ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom balíčku co jsem stáhnul je readme v AJ (viz příloha).

Pochopil jsem z toho, že se musí vypálit instalační CD a datový DVD ze staženejch obrazů *.nrg.

Pak se musí naformátovat flopy disketa 3,5\", dát jí název LASER a překopčit na ní ty soubory ze složky 3.5-diskett. Disketa 3,5\" by měla tůstat v mechanice a pak by se měla provést instalace z CD. Když není mechanika na flopy disketu 3,5\", tak by měl stačit USB flash, nebo kartička do čtečky, naformátovat, přejmenovat ji na LASER a přiřadit jí písmenko A. Na ní nahrát obsah té složky 3.5-diskett. JENŽE TO SE MI NEDAŘILO - POŘÁD TO CHTĚLO flopy disk LASER se souborem exe. Takže jsem nepokročil. Zkusím to u kámoše co má starej komp s mechanikou 3,5\".

Kdyby se to někomu povedlo, sem s tím.

Dík

[upravil dne 24/5/10 asperus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché jak to nainstalovat.

Stáhni si nějaký program který ti udělá virtuální FDD - virtual floppy disk driver. Zvolíš si formát 3,5 pojmenuješ virtuální FDD LASER_ \"myslím, že to podtržítko tam musí být, ale možná máš jinou instalaci\" a překopíruješ na virtuální FDD data určená pro FDD.

Tím se ti povoluje instalace a vše proběhne jak má. Samotný první start programu LASER je něco kolem 3 minut se zadáním 4 místného hesla který určitě máš v příloze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HakTak - máš pravdu :super - chybělo mi tam to podtržítko v názvu LASER_

Takže když není mechanika na flopy disketu 3,5\", tak by měl stačit USB flash, nebo kartička do čtečky, naformátovat, přejmenovat ji na LASER_ a přiřadit jí písmenko A. Na ní nahrát obsah té složky 3.5-diskett.

Pak se mi instalace rozběhla, až po toto okno

4569u60mg10k2md78exz_thumb.jpg

Pak ještě toto okno

tqo34hzpt2m6v0h9qtu6_thumb.jpg

a když jsem to odklep, tak jsem zase zkončil u tohoto erroru

yrk0ebp6gkb7q54ua5x7.jpg

Škoda, nevíte někdo co s tím?

EDIT:Už vím. Nesmí být v kompu víc disků - naštěstí mi jdou particie E a Z zamknout (vyřadit)

Došel jsem na konec instalace a po vyplnění registrační tabulky (nastavuje se tam m.j. taky ČEŠTINA)

me4jxr9a2kn10vsuo12u_thumb.jpg

jsem tam m.j. dal číslo subscription z RadMe, ale když jsem to chtěl spustit, tak mi to zase vynadalo nějakou errorovou hláškou.

Teď to zkouším odinstalovat a půjdu na to znova.:roll

[upravil dne 24/5/10 asperus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, s kompatibilitou si umím poradit. Ještě se nestalo, že bych pod W7 nedokázal něco rozchodit.

Dostal jsem se až do konce instalace, ale program mi pak nešel spustit. Tak jsem všechno odinstaloval a promazal a teď jsem v koncích. Základy jako je restart, čištění registrů nezmiňuji, to je samozřejmost. Asi se mi nějak pocuchaly registry a knihovny. Asi budu muset udělat obnovu ze zálohy a zkusím to znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...