Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posilovac rizeni 306


pavlis

Recommended Posts

Ted jsem se tam byl kouknout a zjistil jsem ze je tam pod minimem. nevim jak je to mozny protoze pred mesicem kdyz jsem dolejval vsecky kapaliny tak tam bylo urcite akorat tak polovina mezi max a min. no hned ho doleju. Chci se zeptat jestli je pouze jeden druh oleje nebo vic abych nekoupil nejakej nesmysl.

Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavlis

Ted jsem se tam byl kouknout a zjistil jsem ze je tam pod minimem. nevim jak je to mozny protoze pred mesicem kdyz jsem dolejval vsecky kapaliny tak tam bylo urcite akorat tak polovina mezi max a min. no hned ho doleju. Chci se zeptat jestli je pouze jeden druh oleje nebo vic abych nekoupil nejakej nesmysl.

Diky za odpovedi

Dextron II je to napsane i na tom cervenem vicku vyrovnavaci nadrzky serva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může ti to týct i někde nějakou hadící.to zjistíš když nastartuješ a budeš chvíli na místě točit volantem a sledovat jestli se nebude někde dělat loužička pod autem.když bude tak musíš hledat odkud to teče.když tam ta louže nebude,tak nevim kam by se ten olej strácel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téct to může: a) hadice nebo spoje, b) z hydr. válce, c) z orbitrolu, d) ze servopumpy. A ať je to ten nebo ten, budeš to stejně kupovat na vrakáči, neb nové stojí raketu. Jen pokud by byla prasklá hadice, dá se případně nechat zacvakat do těch koncovek nová.

[upravil dne 7/13/06 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavlis

Dneska jedu do servisu. S nejvetsi pravdepodobnosti to totiz je jenom pretrhlej remen k cerpadlu. Nevim proc jsem si toho nevsim hned:myslim

pretrhlej remen k cerpadlu ? :o:bojim jestli se nemylim tak cerpadlo serva je pohaneny stejnym remenem jako alternator, kdyby byl pretrhlej, nedobijelo by ti auto, svitila kontrolka dobijeni a po kratke jizde bys asi dojezdil a dostartoval, pac by byla baterka naprosto vymlacena, takze to pretrhlej remen asi nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...