Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podlošky na 106 sport 1,1


Vašek______106

Recommended Posts

ahoj lidi mam 106 sport 1,1 mam 14ctky 175 na65

a chci se zeptat jestli nema někdo skušenost s podloškama na zadek

jaký tam dát aby někde nedřeli

jak jsou ty kola zapadlý jeto fakt nehezké

jeto tim et ale nevim jaký je ? ale od oka jeto kolo zapadlý tak 3,5-4cm do vnitř já tam chci skusit 2cm

máte někdo skušenost jak jeto s PEVNOSTÍ :myslim DÍKY.

foto ale neni stoho moc poznat

http://qhodnoceni.atlas.cz/view_foto.php?fid=596538

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vašek______106

ahoj lidi mam 106 sport 1,1 mam 14ctky 175 na65

a chci se zeptat jestli nema někdo skušenost s podloškama na zadek

jaký tam dát aby někde nedřeli

jak jsou ty kola zapadlý jeto fakt nehezké

jeto tim et ale nevim jaký je ? ale od oka jeto kolo zapadlý tak 3,5-4cm do vnitř já tam chci skusit 2cm

máte někdo skušenost jak jeto s PEVNOSTÍ :myslim DÍKY.

foto ale neni stoho moc poznat

http://qhodnoceni.atlas.cz/view_foto.php?fid=596538

Doporučuju podloŽky neZkoušet, podle fotky to vypadá na kola s jiným ET, než tam mají být. Zjisti, co tam má být přesně za rozměr pneumatik jako nejlepší alt. rozměr a pořiď k nim kola se správným ET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vašek______106

verze s tímto oplastováním se běžně dělala v 1,1 ,1,4 ,1,6 RALLYE , 1,6 16v(S16 nebo GTI) ja mam 1,1 sport rok 2000. jiný kola semi nechce kupovat jelikoš jsem je kupoval jako nový :roker

OK, já ti rozumim, ale podložky jsou vždycky krajní řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Vašek______106

verze s tímto oplastováním se běžně dělala v 1,1 ,1,4 ,1,6 RALLYE , 1,6 16v(S16 nebo GTI) ja mam 1,1 sport rok 2000. jiný kola semi nechce kupovat jelikoš jsem je kupoval jako nový :roker

OK, já ti rozumim, ale podložky jsou vždycky krajní řešení.

Ja mám orig. podlozky O.Z. a zatial ziadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo nejvetsi problem je v tom ze tyhle 106tky nevim u kterych vsech to bylo ale u me byvale a u dost co jsem mel moznost videt jsou opravdu kola vzadu zapadly a to i s original ET jake ma byt.... jedine mozne reseni jine ET nebo pak ty podlozky a nevim jak to s nimy je nechci nikoho presvedcovat ani nic ale vim o par lidech co to normalne pouzivaji a nic se nestalo treba Petr406red vim ze je kupoval... mam i par kamosu co to maji... ono zalezi co koupis nesmi to byt nejaky delany buhvi s jakeho materialu u tohohle vyrobku se neoplati setrit a chce to sehnat co nejlepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Citros

Origo na sporta je ET15 nebo ET16, to co tam mas neni spravne ET... nebo spis mi to prijde jako ET na beznou 1,1i tedy asi ET25

Podlozky bych urcite nedaval... namahani ramen a jak pise Vvitty jde taky o ty srouby....

[upravil dne 13.7.06 Citros]

Hle namáhání ramen bude stejný jako kdyby jsi tam dal kola s jinym ET!! Mám podložky original ke kolům Ronal (22mm) a delší šrouby. Žádnej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na svým autě podložky vpředu 15mm a vzadu 25mm a musím říct,že s nima nemám jedinej problém...vpředu jsou na delších šroubech,vzadu je zvlášť přišroubovaná podložka a kolo...přijde mi to asi mnohem vhodnější a taky levnější řešení než shánět nějaký dva kusy kol s jiným ET nebo kvůli tomu kupovat dokonce celou sadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

Mám na svým autě podložky vpředu 15mm a vzadu 25mm a musím říct,že s nima nemám jedinej problém...vpředu jsou na delších šroubech,vzadu je zvlášť přišroubovaná podložka a kolo...přijde mi to asi mnohem vhodnější a taky levnější řešení než shánět nějaký dva kusy kol s jiným ET nebo kvůli tomu kupovat dokonce celou sadu...

toho prisroubovani zvlast bych se prave bal. Nasroubovat zavit kola do hliniku, resp. oceloveho jadra v hliniku mi neprijde moc bezpecny.

radeji se nebudu zminovat o tloustce mych podlozek, ale taky ty srouby staly balik :D

co se tyka namahani zavesu atd... je to prakticky totez, jako kdyz das kola s patricnym ET. Namahani podstatne zvysis jen v pripade, ze zvetsich rozchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...