Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chybové hlášky


fudy

Recommended Posts

Původně zaslal: fudy

ahoj lidi! nemate nekdo seznam a hlavne vyznam chybovych hlasek od pal.PC? mam 406-ku break 2.0benzin r.v.2001 a pri zatazene ruc.brzde se mi objevuje \"bremsfluessigkeits zu niedrig\" prelozil jsem to jako \"nizka hladina brzdove kapaliny\"

Mrkni tady po fóru. Nedávno se to tady řešilo. \"PC piští málo brzdovky\" prý to dělá špatnej spínač ruční brzdy, nebo co :myslim

[upravil dne 13.7.06 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: fudy

ahoj lidi! nemate nekdo seznam a hlavne vyznam chybovych hlasek od pal.PC? mam 406-ku break 2.0benzin r.v.2001 a pri zatazene ruc.brzde se mi objevuje \"bremsfluessigkeits zu niedrig\" prelozil jsem to jako \"nizka hladina brzdove kapaliny\"

Mrkni tady po fóru. Nedávno se to tady řešilo. \"PC piští málo brzdovky\" prý to dělá špatnej spínač ruční brzdy, nebo co :myslim

[upravil dne 13.7.06 MJSytic]

Ahoj,já bych řekl že to nemá s kapalinou nic společnýho ale je to fakt jen že je páka ruční brzdy nahoře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já bych řekl že to nemá s kapalinou nic společnýho ale je to fakt jen že je páka ruční brzdy nahoře

No co k tomu říct:nevim Já mám starej model bez PC, takže nevím. Ale když tam kucí tvrdí, že to bude ten spínač, tak bych to vyzkoušel. Z 90% mi tu vždy poradili správně :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy jste si to spatne precetli-mu to pise pri zatazene rucni brzde!

to fudy: To je v poradku nebot cely okruh kontroly je jednotny a bude ti to psat: kdyz mas malo brzdove kapaliny nebo zatahlou rucni brzdu-je tam stejna hlaska. Pokud bys mel odtazenou rucni brzdu a dost brzdove kapaliny a stale se hlaska objevovaka pak je problem v cidle rucni brzdy (celkem casta vec).:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

vy jste si to spatne precetli-mu to pise pri zatazene rucni brzde!

to fudy: To je v poradku nebot cely okruh kontroly je jednotny a bude ti to psat: kdyz mas malo brzdove kapaliny nebo zatahlou rucni brzdu-je tam stejna hlaska. Pokud bys mel odtazenou rucni brzdu a dost brzdove kapaliny a stale se hlaska objevovaka pak je problem v cidle rucni brzdy (celkem casta vec).:papa

Myslíš? Mě to taky píše když zatáhnu ručku a přitom mám brzdovky až po okraj...

Bude to tím čidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Myslíš? Mě to taky píše když zatáhnu ručku a přitom mám brzdovky až po okraj...

Bude to tím čidlem.

no sak jo, ale prece kdyz zatahnes rucni brzdu a rozjedes se tak ti to hlasi chybu, nebo tobe to jako hlasi i pri stani na miste?-jestli jo, tak se omlouvam, pak jsem to spatne pochopil a chyba je v tom cidle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

no sak jo, ale prece kdyz zatahnes rucni brzdu a rozjedes se tak ti to hlasi chybu, nebo tobe to jako hlasi i pri stani na miste?-jestli jo, tak se omlouvam, pak jsem to spatne pochopil a chyba je v tom cidle.

Přesně, chybu mi to zahlási v okamžiku, kdy zaparkuju a zatáhnu ruční brzdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...