Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika 205


sochy

Recommended Posts

To je ale náhoda, právě jsem se o tohle taky tak trochu zajímal a ono je téma už tady a právě teď ..no SUPER.:super

Takže sem taky trochu přispěju.

-Popsanej postup pomocí doidy a přepínače je na http://auto-diagnostika.com/hardware/vyblik.htm .

-Pomocí kusu gáblu jak dal Vertex odkaz to jde taky.

-A myslím že to jde i pomocí tý metody přepínaní klíčku do polohy start a nazpátek.....jednou my tutiž kára nechtěla naskočit a já si asi po třetím neuspěšným startu všimnul, že mi to \"K\" na palubce bliká, ale nijak zvlášť mi to podivný nepřišlo.

Jednou jsem ale viděl diagnostiku na 205, která měla 2 nebo 3 řádky, zapojovala se na diag kábl, kostru a +baterky a byla hodně stará, a na ty dva řádky to vypisovalo rovnou chybový čísla. Nevíte jak něco takovýho levně sehnat nebo vyrobyt. Jde mi o to abych nemusel počítat blikání \"K\"-čka......no jsem línej no:mad:

Ještě bych chtěl poprosit jestli by mi někdo neposlal vypsaný ty čísla chyb (hlavně co znamenaj:) ), který jsou na 100% správný, díky moc.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sochy

Já když jsem byl v servise tak to napojil na kabel,a hned sosal chyby.nevíš kolik stojí škrtící kapka?

Jenže milej zlatej, za to pěkně cvakáš a já mám servis nějakej ten kilometr, musíš se objednávat atd. Tohle si uděláš za dvě minuty (varianta klíček) a za 4 minuty (varianta drátek) :roker

Varianta přístroj, co popsal Vopičí, 20 let, protože na tom strávíš mládí, než tu věcičku seženeš :D:D:D

Zkus ten klíček a uvidíš:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam asi Bosch Monopoint (1.4 motor).

Ale jak na tom přemejšlím, tak to \"K\" je stejnak super věc. Stačí vozit v kaslíku lístek s chybama a až mi to zdechne někde na půli cestě, tak hned zjistím co tomu je...no paráda :D:D....ale ještě sebou budu muset začít vozit nějakej šroubovák a kleště abych to hnedle i opravil:D:D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...