Sign in to follow this  
Followers 0
sochy

diagnostika 205

17 posts in this topic

potřebuju poradit jak mám napíchnout ŘJ na pc.Co všechno potřebuju,atd. Jakej potřebuju software,Atd..

Sochy - jj potřebuješ pouze klíček a sednout si za volant :mrk

Michal - pokud mě neklame zrak, tak už jsi instaloval na vůz mé / tvé prahy, co ???? :mrk:mrk

jj,už jsou tam Bohouši:super

a taky strhl z oken fólie,abych nesbíral zbytečně body

[upravil dne 12/7/06 michal.doubravsky]

Původně zaslal: sochy

Jo mám Mono jetronik A2.2

Tak buď máš Motronic - tuším že třířádkovej konektor a nebo Jetronic - tuším že dvouřádkovej spoj

Co je to za motor?

[upravil dne 12/7/06 Vertex]

Jasný, a ta řídící jednotka? Netuším, jestli to jetronic umí vyblikat. Jde taky o to, jestli máš vůbec na palubovce kontrolku diagnostiky - \"Káčko\"

Pořád ale nevím, co máš za tu řídící jednotku :myslim:grr:D

Tak pak už jsi jen v tomhle najdi, jak se dělá diagnostika klíčkem v zapalování

Já když jsem byl v servise tak to napojil na kabel,a hned sosal chyby.nevíš kolik stojí škrtící kapka?

To je ale náhoda, právě jsem se o tohle taky tak trochu zajímal a ono je téma už tady a právě teď ..no SUPER.:super

Takže sem taky trochu přispěju.

-Popsanej postup pomocí doidy a přepínače je na http://auto-diagnostika.com/hardware/vyblik.htm .

-Pomocí kusu gáblu jak dal Vertex odkaz to jde taky.

-A myslím že to jde i pomocí tý metody přepínaní klíčku do polohy start a nazpátek.....jednou my tutiž kára nechtěla naskočit a já si asi po třetím neuspěšným startu všimnul, že mi to \"K\" na palubce bliká, ale nijak zvlášť mi to podivný nepřišlo.

Jednou jsem ale viděl diagnostiku na 205, která měla 2 nebo 3 řádky, zapojovala se na diag kábl, kostru a +baterky a byla hodně stará, a na ty dva řádky to vypisovalo rovnou chybový čísla. Nevíte jak něco takovýho levně sehnat nebo vyrobyt. Jde mi o to abych nemusel počítat blikání \"K\"-čka......no jsem línej no:mad:

Ještě bych chtěl poprosit jestli by mi někdo neposlal vypsaný ty čísla chyb (hlavně co znamenaj:) ), který jsou na 100% správný, díky moc.:papa

To si piš, že to jde pomocí klíčku, teda na mým GTI jo, mám řídící jednotku motronic. Kabel je taky dobrej, ale klíček je jistější a pohodlnější, s kabelem mi to chvíli trvalo

Původně zaslal: sochy

Já když jsem byl v servise tak to napojil na kabel,a hned sosal chyby.nevíš kolik stojí škrtící kapka?

Jenže milej zlatej, za to pěkně cvakáš a já mám servis nějakej ten kilometr, musíš se objednávat atd. Tohle si uděláš za dvě minuty (varianta klíček) a za 4 minuty (varianta drátek) :roker

Varianta přístroj, co popsal Vopičí, 20 let, protože na tom strávíš mládí, než tu věcičku seženeš :D:D:D

Zkus ten klíček a uvidíš:myslim

Já mam asi Bosch Monopoint (1.4 motor).

Ale jak na tom přemejšlím, tak to \"K\" je stejnak super věc. Stačí vozit v kaslíku lístek s chybama a až mi to zdechne někde na půli cestě, tak hned zjistím co tomu je...no paráda :D:D....ale ještě sebou budu muset začít vozit nějakej šroubovák a kleště abych to hnedle i opravil:D:D:D.

Původně zaslal: Vertex

Varianta přístroj, co popsal Vopičí, 20 let, protože na tom strávíš mládí, než tu věcičku seženeš :D:D:D

To máš pravdu ale mě to tenkrát tak chytlo, že bych jí chtěl taky.:D:D

Ale klíček je přece jenom nejrychlejší a nejspolehlivější.:D

Jenže stejně, uděláš si diagnostiku a pak je Ti to k h...., pokud za Tebou nebudou denně jezdit kámoši, abys jim jí udělal taky, pak je to na zbláznění :D