skupko

Zasekava sa prvy a druhy prevodovy stupen P405

2 posts in this topic

...uz zopar mesiacov sa mi nepravidelne stava, ze sa mi zasekne jednotka, alebo dvojka, ine stupne nie.

...jednoducho zaradim bez problemov, ale pri poku se o preradenie stlacim spojku, ale rychlostna paka je zablokovana vo svojej polohe a neide uvolnit. Samozrejme spojka je stlacena az na podlahu. A vacsinou pomaha uvolnenie a opatovne stlacenie spojky, ale vtedy moje rozbiehanie z krizovatky vyzera fakt dost komicky :aut:D...niekedy sa uvolni az na tretikrat. Pokial to nepomoze, vzdy zatial pomohlo vypnutie motora...vtedy sa rychlost uvolnila. V com moze byt problem?

Vraj by to mohlo byt \"zlepenim\" spojky...

Zdravíčko, já mněl něco podobného najednou z ničeho nic jsem nemohl zařadit a nebo vyřadit jedničku nebo dvojku. Trvalo to tak měsíc. Jedenou jsem takhle jel a po přeřazení z jedničky na dvojku spadli otáčky proklatě nízko a motor se začal jakoby dusit. Hodil jsem tam zpátky jedničku, ale bylo to skoro to samé v bledě modrém nějak mi v tu chvíli proběhlo jako bych tam neměl jedničku ale spíš trojku a předtím jako by tam byla čtyrka a ne dvojka. No hrůza přetrhlo se mi táhlo řízení.

Bylo to v Praze a přímo uprostřed špičky fakt nepřeju nikomu! :bojim

Tak bych raději doporučil zkontrolovat táhla jestli se někde nepřidírají.

Čau kenny :roker