jiri.wolf

Šebetov - orienťák

25 posts in this topic

Tak jsem byl dnes doladit trasu orienťáku. Snad to bude jetelné i pro běžné smrtelníky... Důrazně vás předem prosím o dodržování předpisů a hlavně o ohleduplnou a klidnou jízdu v obytných zónách - nerad bych řešil případné stížnosti... Nejede se na čas ani na klimometry!

Jo, to je dobře, že to neni na kilometry, alespoň nebudeme muset chodit zase pěšky:) Jinak od neona ohleduplnost zaručena - jen ještě potřebuju nějakýho ohleduplnýho navigátora(torku)...

Po průjezdu vznětových motorů budou obytné zóny neobytné :mad::(:D

Původně zaslal: Neon

Jinak od neona ohleduplnost zaručena

to jako že budou cinkat skleničky v kredenci :aut:D:D:D

Škoda... Moje pegina má teď čerstvě nově nastříkanej celej čumák a tak zpychla, že pomalu jezdit vůůůůbec nechce! A na policajty vyplazuje své nové světlomety pro denní svícení a zatím ji nikdo ani nezastavil! A že chlupáčů denně potkáváme...

Původně zaslal: Garfield

A na policajty vyplazuje své nové světlomety pro denní svícení a zatím ji nikdo ani nezastavil! A že chlupáčů denně potkáváme...

Garfielde: Protože koukaj, co to máš! Tají se jim dech z takovýchto světel, o kterých se jim zdá každou noc...

Pomalu? No zkusíme to, i když já nevím nevím, já i když jedu pomalu, tak je to vyrvál...

Vertex: nerejpej, jo?:D

MK405: nežaluj, jo?:D - doufám, že zase tak hrozný to neni, nebo už se ti to stalo ? (že si babičky stěžovali, že jim padaj skleničky z kredencí?

tomyka: OKey-kdyžtak se domluvíme - jestli přežiješ ten hluk u mě v autě (nemyslim rádio...):)

každopádně internacionální posádky by byla fine:super

zajtra dakde kupim dajake ochrane pomocky proti hluku tu v kromerizi pre istotu :)

orientak byl super, takto vyresene to bylo vyrazne lepsi nez na km. sice clovek uz tolik nenachodil pesky, ale vyborne. i ty cesty se v sebetove a okoli od lonska zmenily vyrazne k lepsimu ;)

no a pro ty, kterym pri prujezdu orientaku zustala utajena jedna nadherna zkratka prinasim par fotek:

brod1.jpg

brod2.jpg

brod3.jpg

PS: oficialni trasa samozrejme vedla pouze po zpevnenych cestach. i kdyz, pri studiu zadane trasy jsme v techto mistech ocekavali slibeny most...

Původně zaslal: jiri.wolf

Hustýýýýý :D:D:D:D:super

to koukas kudy jsi to nalpanoval, vid?:D:aut

Původně zaslal: jiri.wolf

no jo, nestačím se divit. Na takových místech jsem sám nikdy nebyl :myslim

no vidis, a soude podle informaci ze zakulisi jsme nebyli jedini ucastnici, co to misto nasli :D

kdyby jsi chtel vedet navigaci, tak mapova, zacina se tam na te krizovatce co byl mostek a hned za nim doprava, jak bylo nakresleno, dalsi doplnkova informace uz neni treba.

Původně zaslal: Vvitty

no vidis, a soude podle informaci ze zakulisi jsme nebyli jedini ucastnici, co to misto nasli :D

kdyby jsi chtel vedet navigaci, tak mapova, zacina se tam na te krizovatce co byl mostek a hned za nim doprava, jak bylo nakresleno, dalsi doplnkova informace uz neni treba.

priste mu to namaluj, takovehle navigace jirka neumi:D:aut

jj, chápu kde, ale já tam nedojel, nějak jsem odbočil správně na ten mostek, tak jak se mělo :aut