Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A peugeot to odnesl ...


Guest MilaS

Recommended Posts

Bohužel konkrétně na R10 je pohyb chodců kolmo přes vozovku velice častým jevem - zejména na jejím začátku u Černého Mostu, kde třeba v pátek odpoledne je zázrak nějakého chodce nesestřelit (povětšinou se jedná o stopující študáky, ale nechápu, proč tu rychlostku nepodejdou a nevlezou tam pochopitelnějším způsobem. Je fakt, že na dálnici a rychlostní silnici nemá chodec co dělat - samozřejmě i stopař - ale pokud bude stopař stát v odstavném pruhu, nemám s ním problém a v případě mé dobré nálady a probudivších sympatií mu klidně i zastavím, ale pokud mi na tomto konkrétním místě šlo několikrát kvůli stopařům přebíhajícím silnici o kejhák, asi tam prostě stavět nebudu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uz jsem malem nejakeho blbecka sestrelil na dalnici u jihlavy... potloukal se v noci po dalnici v cernejch hadrech, no asi ma ted problem s rukou, kterou mi malem urazil zrcatko ve 100km/h, videl jsem ho fakt na posledni chvili a byl jsem rad ze jsem ho stihnul neprejet. smutne na tom je, ze kdyz nahodou pojedes rychleji nez povolenou rychlosti, mas okamzite spoluvinu na krku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: Marcel505

Když někdo dělá takovouhle nebezpečnou věc, měl by si dávat pozor. :mad:

Máš na mysli toho Peugeota, nebo nohy toho blázna co přebíhal?

Jasně že toho blázna přebíhajícího.

Když někde jdu přes silnici, tak se snad snažím ji co nejrychleji přejít a neskákat rovnou před auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...