Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MilaS

A peugeot to odnesl ...

13 posts in this topic

Když někdo dělá takovouhle nebezpečnou věc, měl by si dávat pozor. :mad:

Původně zaslal: Marcel505

Máš na mysli toho Peugeota, nebo nohy toho blázna co přebíhal?

Bohužel konkrétně na R10 je pohyb chodců kolmo přes vozovku velice častým jevem - zejména na jejím začátku u Černého Mostu, kde třeba v pátek odpoledne je zázrak nějakého chodce nesestřelit (povětšinou se jedná o stopující študáky, ale nechápu, proč tu rychlostku nepodejdou a nevlezou tam pochopitelnějším způsobem. Je fakt, že na dálnici a rychlostní silnici nemá chodec co dělat - samozřejmě i stopař - ale pokud bude stopař stát v odstavném pruhu, nemám s ním problém a v případě mé dobré nálady a probudivších sympatií mu klidně i zastavím, ale pokud mi na tomto konkrétním místě šlo několikrát kvůli stopařům přebíhajícím silnici o kejhák, asi tam prostě stavět nebudu).

taky uz jsem malem nejakeho blbecka sestrelil na dalnici u jihlavy... potloukal se v noci po dalnici v cernejch hadrech, no asi ma ted problem s rukou, kterou mi malem urazil zrcatko ve 100km/h, videl jsem ho fakt na posledni chvili a byl jsem rad ze jsem ho stihnul neprejet. smutne na tom je, ze kdyz nahodou pojedes rychleji nez povolenou rychlosti, mas okamzite spoluvinu na krku :(

To musel bejt pořádnej šok pro řidiče :( A pořádná šlupka jak koukám na tu kapotu :(

ja teda pop R10 jezdim casto, ale tohle....:o na stopare na cernaku jsem zvykly, tam vim ze jsou a cekam je tam, ale prebihat dalnci, abych ji nemo presel, tak to ne.... to je i na me moc :bojim to mi pripomina ty dve holky, jak prebihaly k mekaci a a 100 metru od nich byl nadchod...

:o..chudak ridic. se divim ze z toho nemel infarkt.

...a pochopitelne i rodice toho kluka:(

Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: Marcel505

Máš na mysli toho Peugeota, nebo nohy toho blázna co přebíhal?

Jasně že toho blázna přebíhajícího.

Když někde jdu přes silnici, tak se snad snažím ji co nejrychleji přejít a neskákat rovnou před auto.