Sign in to follow this  
Followers 0
bedo

Poistkova skrinka - co je co

11 posts in this topic

Zdravim ,

mam dve otazocky, mam stiahnuty elektronicky manual k 406-tke (ten 100MB co tu koluje) a pozeram si prave rozlozenie poistkovej skrinky pri vodicovi) , Je tam nakres a zaroven popisky avsak nemozem najst nikde na co sluzi poistka(skor rele) R,R2,R3,R4,R5 a vec s oznacenim SH, nikde to v tom manuali nie je.. vie to niekto doplnit? alebo mam skusat co mi nepojde ked to odpojim

a tou druhou je : Kde sa nachadza \"Vicefunkcni rele regulace motoru\" v schemach je to cislo 18.

Dik za odpoved

[upravil dne 11.7.06 bedo]

myslis tohle rozmisteni ?

mam tam akorat malou chybku to co je oznaceny jako casovas steracu, je ve skutecnosti casovac vyhrivani zadniho okna, ta mala zluta kosticka nahore vlevo je relatko stahovani prednich oken

To rele jak pises by se melo nachazet v krabici spolu s ridici jednotkou motoru

umisteni.jpg

Bedo!

Nechcem dotoho kafrať ale R,R2,R3,... nie sú to rezervné poistky? Jedna otázka o akém elektronickém manuálu píšeš odkial sa to dá stiahnúť. Ďakujem.

ftibor :manualy su tu:

http://406.posik.cz/

Ferry: ten obrazok urcite pomoze len neviem ci to ja mam tak isto .. mam novy model. Avsak teoria ze sa jedna o rezervne poistky je zaujimava .. musim to pozriet ked budem pri aute .. v kazdom pripade podla obrazku v manuali sa jedna o prve tri poistky vlavo hore na tomto obrazku http://www.foto-album.cz/show.photo?Id=83930 o hodnotach 5,10,30 a to spominane zahadne SH je ta poistka ktora zasahuje do spodneho ako aj stredneho riadku.

Peta : diky moc presne to som potreboval vediet ohladne toho rele!

Původně zaslal: bedo

ftibor :manualy su tu:

http://406.posik.cz/

Ferry: ten obrazok urcite pomoze len neviem ci to ja mam tak isto .. mam novy model. Avsak teoria ze sa jedna o rezervne poistky je zaujimava .. musim to pozriet ked budem pri aute .. v kazdom pripade podla obrazku v manuali sa jedna o prve tri poistky vlavo hore na tomto obrazku http://www.foto-album.cz/show.photo?Id=83930 o hodnotach 5,10,30 a to spominane zahadne SH je ta poistka ktora zasahuje do spodneho ako aj stredneho riadku.

Peta : diky moc presne to som potreboval vediet ohladne toho rele!

hmm tak u noveho modelu bude to osazeni relatek mozna trochu jine

jinak SH bude asi tzv SHUNT - bočník, nebo můstek (klema)

komisar vyzera to ze si sa v tej elektrike \"rypal\" trochu viac .. nemas nahodou skusenost s tym ako funguje sklapanie svetiel? ... v elektrickych schemach to akosi najst neviem a dost ma to zaujima kedze z tych styroch stupnov ktore tam na ovladaci su mi funguju len 2....

Původně zaslal: bedo

komisar vyzera to ze si sa v tej elektrike \"rypal\" trochu viac .. nemas nahodou skusenost s tym ako funguje sklapanie svetiel? ... v elektrickych schemach to akosi najst neviem a dost ma to zaujima kedze z tych styroch stupnov ktore tam na ovladaci su mi funguju len 2....

to bych ale tipoval spis na zatuhle polohovaci motorky primo u svetel

skusim to pozriet ... ale sa mi zda nepravdepodobne ze oba zatuhnu rovnako... tie motorky su ovladane impulzne .. nevies?

[upravil dne 12.7.06 bedo]

tak to bohuzel nevim, schemata u sebe momentalne nemam a ani jsem to jeste nerozebiral

skusim prestudovat tie schemata a ked nic nenajdem skusim sa do toho cez vikend pustit...