Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlava


Peugeot79

Recommended Posts

koukam že ti asi rupla vid.Hlavy se prodávaj tak za 8000kč já ted narazil na chlápka co tahá bouračky z venku a nechává slušný motory za 10 ale 1,9td.Ted spešl fo me přitáhne bouchačku na zadek najeto 160 000.i kdyby to bylo o sto stočený tak je to dobrý.V neděli mi totiž začal motor házet vodu ven.Hlava je ale dobrá(dříve vařená) asi to bylo to těsnění za 600kil (papírák) ted mam doma origo celoplech tak to dam dohromady a uvidim,ale stějně tam hodim tu 1,9td na hlavy trpěli o něco mín a hlavně je jich víc. i dílů

tot můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlavně reagoval na ten Danův příspěvek - oni asi záměnný budou, když to píše znalec, jako je oddie - ten má ty 405tky tak prolezlý, že to musí mít v merku:)

ps.

(jsem si trošku šplhnul...:) - to projistotu až budu potřebovat nějaký díly :):D) - ikdyž doufám, že už mám svoje vybráno:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

já jsem na tohle fajn autíčko kupoval přes známýho halvu za 22 000Kč novou včetě hořejšku...vačka, simeringy...autí pak jezdilo skvěle... starší hlavu bych nekupoval, nevím nějak mi od toho v servisech odradili...potom asi fakt je lepší jinej motor koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den.Jsem tu novy a nedavno jsem koupil 405-ku sedan s motorem 1,9 TD.Asi po 2-tis. najetych se mi zacala ztracet voda.:(Volal jsem prechozimu majiteli,ktery se dusoval ze on s tim nic nemel a pod. a ze menil vodni pumpu a ze mozna proteka. Tak sem vodu dolil a nechal do zbezne prohlednout od kamose.Ten mi rekl,ze vodni pumpa je scuha.Auto sem tam privezl po ujeti nejakych km,aby byl motor teply.Ten nikde ani netlakoval,proste ocivdine nic.Tak mi rekl,ze to muze byt prasklinka na hlave,ale ze mi to ted opravit nemuze a ze to mam sledovat.No a minuly patek jsem kalil po dalnici a bohuzel auto uvaril!:grr Ted ho mam v servisu u borca co dela v Peugeotu a cekam co mi rekne.Zatim tedy nevim co tomu bude,ale pokud to bude ta hlava,tak bych potreboval poradit kde sehnat novou a samozrejme ze co nejlevneji? A nebo zda se uz nevyplati koupit novy motor?Ale zase nevim odkud a jake jsou ceny? Muze mi nekdo poradit?Text

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...