Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ošetrenie poškriabaného laku


prco

Recommended Posts

Čaute,

dnes mi nejaký \"dobráčisko\" preleštil predné dvere kľúčom.:grr Nie je to až na kov, ale je to dosť hlboké. (farba je fuč) Neviete niekto, či sa to dá nejako zreparovať nejakým prípravkom. Celé dvere striekať určite nemienim. Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

no a koupit sadu primo v peugeotu? Ja to aspon mel bez problemu - barva + lak - ale cenu si uz nepamatuji:myslim

Helou, farbu ti sice predaju, ale jedna sa iba o farbu+lak, nie o korekcnu ceruzku. Je to davno co som trosku \"nacechral\" zadny naraznik o plot a aj som to tym lakom opravil, no nie je to nic moc, esteze to nie je na ociach. Urcite sa ta sada farba+lak neda pouzit na skrabance. Potvrdzujem spravy z Rimaszombatu :papa - korekcnu ceruzku som naposledy videl len pri vosku Turtlewax, ktory inak kupujem no neviem preco som si ho nikdy s tou ceruzkou nekupil...

Jo, a Turtlewax s ceruzou som vzdy videl na OMV, tak skus tam.

[upravil dne 12.7.2006 berger]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: berger

Původně zaslal: lamancha

no a koupit sadu primo v peugeotu? Ja to aspon mel bez problemu - barva + lak - ale cenu si uz nepamatuji:myslim

Helou, farbu ti sice predaju, ale jedna sa iba o farbu+lak, nie o korekcnu ceruzku. Je to davno co som trosku \"nacechral\" zadny naraznik o plot a aj som to tym lakom opravil, no nie je to nic moc, esteze to nie je na ociach. Urcite sa ta sada farba+lak neda pouzit na skrabance. Potvrdzujem spravy z Rimaszombatu :papa - korekcnu ceruzku som naposledy videl len pri vosku Turtlewax, ktory inak kupujem no neviem preco som si ho nikdy s tou ceruzkou nekupil...

Jo, a Turtlewax s ceruzou som vzdy videl na OMV, tak skus tam.

[upravil dne 12.7.2006 berger]

takze na co je ta pitoma barva ? Jen na poradny diry a \"dubky\" od kamenu ??:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som ju tiez videl na pumpach OMW, ale mam otazku - ako funguje?

Nezmyje sa to po umyti v umyvarke?

Co sa tyka tej sady na opravu laku, tak podla cisla na karoserii (po otvoreni dveri su tam tusim 3 znaky a to je farebny odtien) si objednas farbu+lak v Peugeote a opravis si to sam. Cena u nas tusim do 500 Sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hlavne na poriadne diery, napriklad ak nacuvas stlpik plota :cool: (priemer odlupnutej farby 3 cm v mojom pripade ;) )

A hlavne, ak chces s tym cosi opravit, urcite NIE tou maliarskou stetkou, co k tomu davaju. Hlavne na \"dubky\" od kamenov musis vziat tenky stetec, inak sa ti farba preleje cez okraje a mas tam hrcu ako svet :D

Farba chyta dobre, ale pokial ides nieco opravovat vo zvislej polohe, opatrne s mnozstvom aby nestekala. Doporucujem si mnozstvo aj postup vyskusat na kusku cisteho plechu a az potom skocit na karu.

PS na dubky by som pouzil korekcnu ceruzku a preletel to origos krycim lakom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavex

ja som ju tiez videl na pumpach OMW, ale mam otazku - ako funguje?

Nezmyje sa to po umyti v umyvarke?

Co sa tyka tej sady na opravu laku, tak podla cisla na karoserii (po otvoreni dveri su tam tusim 3 znaky a to je farebny odtien) si objednas farbu+lak v Peugeote a opravis si to sam. Cena u nas tusim do 500 Sk

No to prave neviem kolko vydrzi, prave preto by som to JEMNE pretiahol tym originalnym cirym lakom z origos sady (farba + lak). Ta cena sedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavex:

Skús sa mrknúť sem:http://www.drautolack.sk/

Tam presne popisujú ako sa používajú korekčné perá, dokonca ponúkajú aj bezfarebný lak. Je tam aj cenník,atď. Chcem si to tam objednať, len neviem, či táto firma ešte funguje. Keď som si chcel telefonicky overiť kód farby, nikto mi tom nebral. Nemáte niekto s nimi skúsenosti?:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...