Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autospol - Praha 10


Nerina

Recommended Posts

Máte někdo zkušenosti s tímhle servisem? Mám to tak nějak nejblíž, takže jsem počítala, že až bude péža potřebovat pana doktora.... byla jsem si tam nechat nalepit znak na páté dveře, který mi někdo utrhnul:grr, a upřímně řečeno - nevím. Kvůli takovéhle hovadině jsem tam byla 2x, než to tam odborně v dílně \"prostě plácli\". Mám zkušenost s Oplem, střídavě oblačno, ale když člověk přijel kdykoliv, mohli se přetrhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nerina

Máte někdo zkušenosti s tímhle servisem? Mám to tak nějak nejblíž, takže jsem počítala, že až bude péža potřebovat pana doktora.... byla jsem si tam nechat nalepit znak na páté dveře, který mi někdo utrhnul:grr, a upřímně řečeno - nevím. Kvůli takovéhle hovadině jsem tam byla 2x, než to tam odborně v dílně \"prostě plácli\". Mám zkušenost s Oplem, střídavě oblačno, ale když člověk přijel kdykoliv, mohli se přetrhnout...

Autospol nebrat :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Já mám s autospolem jenom jednu zkušenost a víckrát tam nepáchnu. Autum skoro nerozumim, ale měl jsem pocit, že jim rozumim víc, než ten přijímací technik:) Jel jsem tam po koupi auta z bazaru, na výměnu oleje, filtrů a takovou tu standardní prohlídku. Když jsem se zeptal, jestli mám nechat vyměnit rozvody (dle tacho tam bylo 113000), tak mi technik řekl, že je to zbytečný, že je to brzo, že se měněj ve 160tkm. Když jsem mu řekl, že jsem četl, že pokud auto jezdí převážně v městskym provozu (a já nevim, kde a jak s nim bylo ježděno), tak se mají měnit po 120tkm, tak se podíval do nějakýho manuálu a dal mi za pravdu, ale stále trval na tom, že je to brzo.

Vůbec nechápu, proč nechtěl nechat servis vydělat a odrazoval mě od toho. Navíc jsem později zjistil (podle VINka tady na fóru:), že to bylo určitě přetáčený a tudíš to má najeto bůhví kolik. Odjel jsem z autospolu a zavolal k Vašendovi, tam naprostá spokojenost.

Jo a navíc vlastně nevím, co všechno mi tam zkontrolovali/vyměnili, poněvadž například to že mi to netroubí jsem věděl i před tím a nic s tím neudělali, akorát zatrhli v tom jejich listě, že to zkontrolovali. Takže evidentně nekotrolují to, co mají kontrolovat a tvrdí, že zkontrolovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni jsou v tom Autospolu takový otrávený.

To že nekontrolují co by měli vím taky.

Nerina: Pokud máš nějaký problém, jeď k těm Vašendům.

Pokračování v servisce je hezká věc, ale v dnešní době se dost falšujou a pokud pak auto budeš prodávat, je lepší, když budeš mít doklady o tom, že bylo auto servisováno.

AutoVašenda si chválí dost lidí - viz toto fórum.

Třeba naposled jsem se až divil jak byli ochotní u Domanského v Kyjích, ale i tak, Vašenda je blíž než Kyje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Před chvílí jsem se vrátil z Autospolu a naprostá spokojenost :) Jel jsem jen na výměnu oleje, který jsem si navíc přivezl vlastní (jiri.wolf) ale byli ochotní, se vším poradili, dofoukali gumy, sami od sebe vyměnili žárovku, uchytili nějakou hadičku, doplnili chybějící upínáky v motorovém prostoru... Vážně nemám, co bych vytknul. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: shwaara

Před chvílí jsem se vrátil z Autospolu a naprostá spokojenost :) Jel jsem jen na výměnu oleje, který jsem si navíc přivezl vlastní (jiri.wolf) ale byli ochotní, se vším poradili, dofoukali gumy, sami od sebe vyměnili žárovku, uchytili nějakou hadičku, doplnili chybějící upínáky v motorovém prostoru... Vážně nemám, co bych vytknul. :super

Tak pokud si přijel 607ou...

No asi už i na ně začíná docházet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...