Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový člen 307 break


js307

Recommended Posts

Zhoj všichni pažouti,

tak se hlásím i já jako hrdý nový majitel 307 break.

1.6 hdi, 80kw, rok výroby 2005, dovoz z francie, najeto cca 25000km, plná výbava včetně tempomatu, parkovacího asistentu, el. sklopných zrcátek a dalších vymožeností.

Mám ho cca 3 týdny a zatím jsem maximálně okouzlen, spotřeba ani po městě s klimatizací nepřekračuje 6,2l.

mějte se

Honza

P.S. Umyju a dodám foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: js307

Zhoj všichni pažouti,

tak se hlásím i já jako hrdý nový majitel 307 break.

1.6 hdi, 80kw, rok výroby 2005, dovoz z francie, najeto cca 25000km, plná výbava včetně tempomatu, parkovacího asistentu, el. sklopných zrcátek a dalších vymožeností.

Mám ho cca 3 týdny a zatím jsem maximálně okouzlen, spotřeba ani po městě s klimatizací nepřekračuje 6,2l.

mějte se

Honza

P.S. Umyju a dodám foto.

Gratuluji! Hodne stastnych kilometru!

Jen se zeptam, existuje neco jako je mobile.de akorat francouzke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...někde mimo město, v klidu a podle předpisů!

Za těchto podmínek totiž jezdím se stejně motorizovaným 307SW běžně někde těsně pod 4 l/100 km (reálně - palubní počítač přitom obvykle ukazuje průměr 3,5 - 3,7l/100 km).

V kombinaci asi tak 50:50 s cestami po městě a po dálnicích (kde to nehonívám více než cca 135 km/h) tak mám po prvních 20 000 km (právě dnes jsem s tím byl na první servisní prohlídce:-) dlouhodobý průměr někde kolem 5 l/100 km...

No a s tou výbavou, co tam máš, to bude určitě paráda - na rozdíl od Tebe totiž nemám tempomat a parkovací asistent, což Ti tak mohu jen a jen závidět (i když to střešní okno a samostatné sedačky u 307SW taky nejsou k zahození:-).

Takže: Přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod a ztráty bodíků!!!

[upravil dne 10.7.06 LubošK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čakáme na to foto ;)

Ja mám po druhej servisnej prehliadke. Mám najazdené cca 42 000 km. Za nedeľu a pondelok som spravil 1100 km. 500 km po SK s priemerom 82 a spotrebou 4,4 l/100 km. Dnes som spravil 600 km po CZ so spotrebou 5,1 a priemerom 87 km/h. Bola to prevažne diaľnica. Kto tie vaše nové pravidlá vymyslel, tak to nemá v hlave v poriadku. :bojim. Pekne sa pokochaj na novom aute a veľa šťastných km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...