Sign in to follow this  
Followers 0
Nerina

Už ho mám taky

20 posts in this topic

Tak hlásím, že už mám pažoutka doma.:papa:super Je to 307, 1.6 16V benzín, r.v. 2004, stříbrný. Už jsem s ním najela asi 500 km. Přivezla jsem ho 29.6., takže jsem využila poslední levnou příležitost, ať se na dálnici předvede. Nikde nic neklepe, volant se nechvěje;), rádio hraje jak o život :D Vytáhla jsem z něj 180 jako nic, na další pak už nebyl prostor. Jinak když jezdím podle pravidel, tak mi ukazuje mimo město průměr 5,3l/100, což mě docela příjemně překvapilo.

Gratuluji,hodně šťastných a bezproblémových kilometrů:papa:papa:papa:papa

Díky za přání, až se trochu vzpamatuju v práci, přihodím fotečku.

... jen je to 307SW 1.6HDi/80 kW - a po prvních 20 000 km (dnes jsem byl na první servisní prohlídce) mi zatím dělá jen a jen radost!

Až se nám teď ve středu narodí další dva kluci a já si je někdy v následujících dnech povezu v Pažoutkovi domů, snad se mi konečně podaří udělat pár fotek všech těchhle našich nových přírůstků a pak sem něco z toho dát.

Tak to já budu zatím fotit jenom to auto:myslim:D:D

A poté, co se dnes ráno narodili, byla maminka moc šťastná, neb na základě všech těch předchozích ultrazvuků se už smířila s tím, že bude doma sama na čtyři chlapy - a ejhle, nakonec jsme se dočkali i princezničky, která tak bude mít doma kromě stejně starého bráchy i Velkého Bráchu.

Jak se sem ale vkládají obrázky? Fotku našeho nového autí sice ještě nemám (jelikož jsme sem kvůlivá parkování na ulici vzali naší starou dobrou Ochcávku, Pažoutek odpočívá v garáži a čeká, až si pojede pro maminku i s dvojčatami), ale děti jsem už alespoň provizorně mobilem vyfotit stihnul...

Gratuluji, ne kazdy umi udelat rovnou \"deti\":papa Zdravicko jim a hlavne mamince:papa

To muselo být teda překvápko! Tak ať vám dělají radost a všechno v pohodě zvládáte.:papa

Joo 307 také po ní koukam je super tak at ti slouží :super

2 Nerina : přeju hodně pohodových km a ať ti věrně slouží.

2 LuvošK : gratuluju a všem hodně zdraví a přiměřeně štěstí.