Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výměna motoru P306


Guest Dakiee

Recommended Posts

Ahoj všem! Chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti se záměnou motoru 1,9TD za 2,0HDI 81kW??? Zajímá mě jen jestli je to technicky proveditelný a jak se na to budou tvářit na STKáčku?... Samozřejmě by na auto putovaly i lepší brzdy. Lze namontovat kotouče na zadní nápravu bez nutnosti použití nápravy z S16ky? Koukal sem do knížky ale není to tam nijak popsané..:( Díky za vaše reakce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo o tom už sem taky přemýšlel.. Ale v tomhle autě už mám tolik peněz že se mi nevyplatí to prodat.. JJ sem tak trošku blázen.. Jen bych chtěl decentně snížit spotřebu.. Možná bych se spokojil i s HDI 66kW:) A jak je to s těma brzdama vzadu? :myslim Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe buď rád za takovou spotřebu, mě to žere lehká noha 10,5-11 a když tomu šlápnu na okruhu, není problém se dostat na 18-20l, ale tvoje úvaha mě pobavila, vysypeš tady já nevím kolik desítek tisíc, abys ušetřil pár desetikorun u benzinky. Mám návrh, odpust si kolu nebo bagetu na benzince a je to jakobys měl HDI:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...