Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P607 - nákup


Pechy

Recommended Posts

Původně zaslal: barenst

Tak ta cena je opravdu podivna , docela by me zajimalo jak dopadnete .

Jen aby to nebyla nějaká kulišárna, budu držet palečky ať vybereš dobře.

Jo mimochodem jeví se na oko krásně:o..

Toš sa potom ozvi jak si dopadl.

[upravil dne 8/7/06 pigi.jakub]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci strašit ale podle me je to podvod

1. ta cena je dost divna

2. není tam uvedený tel. číslo

určitě ti napíše mailem že ti to auto doveze přes shippingservice nebo něco podobnýho

viz http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=4159

viz

takže bacha na to, s jedním sem si už taky psal ale čistě jen ze zvědavosti, ale pořád se najdou lidi kteří naletí:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo ozval se, ze se mame dojet podivat! Ptal jsem se, jestli plati a on rikal, ze plati ta co je uvedena v inzeratu! Myslim si, ze \"mozna\" u te ceny chybi 1 :) Tudis cena cca 16650 Euro :) Ale uvidime..

Coz by vychazelo cca 500 000 tis.. Coz i tak by bylo levne..

[upravil dne 8/7/2006 Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

Noo ozval se, ze se mame dojet podivat! Ptal jsem se, jestli plati a on rikal, ze plati ta co je uvedena v inzeratu! Myslim si, ze \"mozna\" u te ceny chybi 1 :) Tudis cena cca 16650 Euro :) Ale uvidime..

Coz by vychazelo cca 500 000 tis.. Coz i tak by bylo levne..

[upravil dne 8/7/2006 Pechy]

Ak je ta 607-cka pre teba a 605-ka by ti zostala na predaj, tak sa ozvi a dohodli by sme sa... drzim palce cau :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

Noo ozval se, ze se mame dojet podivat! Ptal jsem se, jestli plati a on rikal, ze plati ta co je uvedena v inzeratu! Myslim si, ze \"mozna\" u te ceny chybi 1 :) Tudis cena cca 16650 Euro :) Ale uvidime..

Coz by vychazelo cca 500 000 tis.. Coz i tak by bylo levne..

[upravil dne 8/7/2006 Pechy]

Za těch 16650 bych tomu docela veřil, ale aby někdo prodával takovýhle auto za 200t, to by musel bejt dobrej blázen :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: uf0n

Původně zaslal: Pechy

Noo ozval se, ze se mame dojet podivat! Ptal jsem se, jestli plati a on rikal, ze plati ta co je uvedena v inzeratu! Myslim si, ze \"mozna\" u te ceny chybi 1 :) Tudis cena cca 16650 Euro :) Ale uvidime..

Coz by vychazelo cca 500 000 tis.. Coz i tak by bylo levne..

[upravil dne 8/7/2006 Pechy]

Ak je ta 607-cka pre teba a 605-ka by ti zostala na predaj, tak sa ozvi a dohodli by sme sa... drzim palce cau :papa

No pokud by to vyslo, tak 607 by byla rodina.., asi Te zklamu, ale tu 605tku bych neprodal! To se neda:P To je proste mazel!:roll

[upravil dne 9/7/2006 Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tyhle prachy bude stopro něco jinak. Já myslim, že buď se ustřelil o jednočku, anebo je to model z roku 2000 a ertzulasung je až 2004. Nebo bude mít vadu motoru, nebo je to levota. Každopádně přeju hodně štěstí a dej vědět jak to dopadlo - fakt mě to zajímá... 20.000km?? To je taky divný... Mno, dej vědět a good luck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna krasna story:aut: kamos nasel na netu super cenu na nejake auto(neni podstatne) jel se na nej podivat a misto auta tam stala parta chlapku v kuklach a s bouchackama, jak je uvidel auto otocil a mazal pryc, nastesti to vse dopadlo dobre dopadlo. Ujel a jediny co po teto akci zbylo byly diry v aute od kulek. Nikomu se nic nestalo, diky bohu. To se deje u nas, co teprve v takovem nemecku :myslim Nechci te tady moc strasit ale bud ve strehu. Prisaham na sve auti ze je to vsechno pravda;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

vzdyt to delam ;) zkousela sem funkci hledat ale nikde ve foru sem odpoved nenasla :aut:D

Tak já ti teda pomůžu: když se někdo jede podívat na auto, většinou to není tak, že u sebe nemá ani korunu (ojro, chcete-li). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...