Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ako dat prec foliu na prednom skle?


skupko

Recommended Posts

Mam problem s foliou na vrchnej casti predneho skla, ktora vsak je nalepena ?!ZVONKU!?...a zacina sa mi trhat na spodnom okraji a na to vsetko mi ta folie skriabe hranu stieracov...

Skusal som ju otrhavat, ale je krehka a velmi jemna, trha sa po milimetrovych kuskoch.

Viete mi pls. nejako poradit ako ju dat dole, resp. cim? Mechanicky to prevdepodobne nepojde...skusal som uz aj \"dratenku\" na umyvanie riadu, ale ta by poskrabala sklo...teplovzdusnu pistol sa bojim, aby mi nepresklo sklo...:aut

Tnx....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Mam problem s foliou na vrchnej casti predneho skla, ktora vsak je nalepena ?!ZVONKU!?...a zacina sa mi trhat na spodnom okraji a na to vsetko mi ta folie skriabe hranu stieracov...

Skusal som ju otrhavat, ale je krehka a velmi jemna, trha sa po milimetrovych kuskoch.

Viete mi pls. nejako poradit ako ju dat dole, resp. cim? Mechanicky to prevdepodobne nepojde...skusal som uz aj \"dratenku\" na umyvanie riadu, ale ta by poskrabala sklo...teplovzdusnu pistol sa bojim, aby mi nepresklo sklo...:aut

Tnx....;)

Nech auto na přímém slunci natom pařáku a snad to pude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodavaji se takove skrabky s ostrym britem, podobnym jako je na tech vysouvacich nozich, kup si ji, nebo si vezmi tu samotnou cepel z toho vysouvaciho noze a seskrabni to tim, kdyz to predtim nechas na slunicku, pujde to trochu lepe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zastav se nekde u reklamni agentury ,presne jak rika kolega, maji takove specialni skrabko-noze, tim ti to udelaji asi za 20 sekund cele. je to jako skrabka na led, ale na miste kontaktu maji nec jako ziletku a tim to sundaji a neposkrabaji sklo, bezne se to pouziva na stare nalepky jako jsou \"slevy, atd.\" na vylohach obchodu. sam to radeji nezkousej, protoze je na to potreba mit naradicko a nasledne roztok na sundani zbytku lepidla...hodne stesti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: graphixx

zastav se nekde u reklamni agentury ,presne jak rika kolega, maji takove specialni skrabko-noze, tim ti to udelaji asi za 20 sekund cele. je to jako skrabka na led, ale na miste kontaktu maji nec jako ziletku a tim to sundaji a neposkrabaji sklo, bezne se to pouziva na stare nalepky jako jsou \"slevy, atd.\" na vylohach obchodu. sam to radeji nezkousej, protoze je na to potreba mit naradicko a nasledne roztok na sundani zbytku lepidla...hodne stesti

No ono se to dá normálně koupit, já tím sundavám staré dálniční známky, ale musí se opatrně :D Není nad to, když se smekne a někam jí hezky zarazíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

No ono se to dá normálně koupit, já tím sundavám staré dálniční známky, ale musí se opatrně :D Není nad to, když se smekne a někam jí hezky zarazíte.

Kolko tak moze stat ta \"skrabka\"? ...snad sa to oplati kupit, ked to bude zopar stovak :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Původně zaslal: vector

No ono se to dá normálně koupit, já tím sundavám staré dálniční známky, ale musí se opatrně :D Není nad to, když se smekne a někam jí hezky zarazíte.

Kolko tak moze stat ta \"skrabka\"? ...snad sa to oplati kupit, ked to bude zopar stovak :P

zajed do OBI a podivej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Původně zaslal: vector

No ono se to dá normálně koupit, já tím sundavám staré dálniční známky, ale musí se opatrně :D Není nad to, když se smekne a někam jí hezky zarazíte.

Kolko tak moze stat ta \"skrabka\"? ...snad sa to oplati kupit, ked to bude zopar stovak :P

Ta škrabka stojí pár korun..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nakoniec som si zabrusil spachtlu a co najlepsie som vyrovnal jej osrie, aby som neposkriabal sklo a \"ide\" to....ale nadrem sa jak swina, pretoze polovicu okna som robil asi dve hodiny a este ma caka dalsia

....no snad sa poobzeram aj po tej skrabke :D

Aj tak nerozumiem koho mohlo napadnut smavujuce folie lepit zvonku na celne sklo...a mam ju nalepenu zvonku aj na stresnom okne...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...