Sign in to follow this  
Followers 0
graphixx

406 HDi žárovky

6 posts in this topic

Hloupý dotaz, ale přece. Jaké žárovky jsou v 406 HDi r.v.99 nevim totiz jake mam objednat :) Pro vysvetleni, zitra mi privezou novy vuz a nemuzu ted zjistit jake tam dat zarovky a chci koupit hned nejake vykonnejsi, jsem na to zvykly.

diky

Původně zaslal: graphixx

Hloupý dotaz, ale přece. Jaké žárovky jsou v 406 HDi r.v.99 nevim totiz jake mam objednat :) Pro vysvetleni, zitra mi privezou novy vuz a nemuzu ted zjistit jake tam dat zarovky a chci koupit hned nejake vykonnejsi, jsem na to zvykly.

diky

No, tak až ti ho přivezou, tak se podívej, protože kdo ví, co je tam za světla. Co by tam mělo být ti asi moc nepomůže až budeš mít jiný.

objedej si 4x H7 - 2x potkavaci + 2x dalkove, v mlhovkach najdes H1

Původně zaslal: komisar

měli by tam být H7 jinak nevím jedině že by tam byly xenony ale vtom nemám zkušenosti:roker

Ale to by ten xenon tam musel někdo dodělat ;) Ofiko tam nebyl nikdy :D

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: komisar

měli by tam být H7 jinak nevím jedině že by tam byly xenony ale vtom nemám zkušenosti:roker

Ale to by ten xenon tam musel někdo dodělat ;) Ofiko tam nebyl nikdy :D

I to je možný - takže bych si stejně objednal ty žárovky až když bych měl auto před sebou a věděl, co tam skutečně je. Vim, že už mi to někdo kdysi řikal, že se do 406tek ani do těch posledních modelů nedávali ofiko xenony, ale nějak se mi to nezdá, že by byli pižoti takhle vývojově pozadu. To je nedávali ani třeba v roce 2003 jako extramegaturbopříplatkovou výbavu?