Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní repro


TombRaider

Recommended Posts

Čauec lidi, obracím se na Vás se žádostí o radu.Koupil jsem Peugeota 306-ku, ale nehrají tomu zadní reproduktory, nemyslím tím teď kvalitu hudby, ale že nehrají vůbec, nejspíš to bude zapojením, ale do oprav a pátrání na vlastní pěst se mi při neznalosti pouštět nechce.. Nesetkal jste se někdo s obdobným problémem? Budu Vám vděčen za každý věcný příspěvek či radu, předem díky, jinak můj e-mail je milan.velmez@seznam.cz, můžete mi kdyžtak napsat tam..Mějte se všici fajn :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306 se dělají 3 verze, která pak toje?

jsou tam vůbec repra? není rozpojený konektor pod platem? nastavení rádia - fader? a pak už může být jen rozpojený konektor u repra nebo rádia a poslední nejhorší varianka - kabel včudu nebo včudu výstup rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauec. je to sedan, 1.8 i, rv 2000. Repráky tam samozřejmě jsou a rádiem to taky není, ten \"fad\" jsem zkoušel. Říkám si, že je to buď zapojením vepředu u rádia nebo vzadu u plata. Dráty tam natažený jsou, nicméně pod to plato není zrovna dvakrát nejlím vidět..takže nevím..

Zkoušel jsem se dostat k těm reprákům, že je vydělám a zkusím, jestli fungujou, ale dost mě udivuje, jakým způsobem jsou tam přidělaný, protože nejdou vydělat (a jak už jsem psal, jsou to originály) při pohledu z kufru jsou sice upevněny zespodu třemi šroubky, ale přes tu železnou výztuhu kufru se k těm šroubkům nejde šroubovákem dostat.. Je to prostě španělská vesnice a teď babo raď..:roll, Že já nezůstal u tý stodvácy :aut . Čauec palec všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...