Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

klimatizace


ras

Recommended Posts

zdravím všechny

mám problém s klimou. Po doplnění směsi v klimě to jelo asi dva dny a pak konec. Relé cvakne, ale klima nenajede. Zajel jsem zpět za borcem, který to dělal, ten zkontroloval náplň a ta byla OK. Tipnul si, že mi odešel tlakový spínač na klimě, který hlídá minimální tlak v systému, aby při nízkém tlaku nespínal kompresor. Měřil jsem to doma a asi měl pravdu. Je tam konektor se 4 piny a pět drátů. Na 1 je +12V a na 4 se ojeví +12V po zapnutí klimy. Myslím, že je tam sprostý kontakt a po dalších dvou drátech by se to mělo vracet do jednotky motoru pro uvolnění sepnutí kompresoru a ventilátoru. Když jsem přivedl ty dvě napětí na ten spínač na zbývajících se ukázaly nějaké milivolty. Byl jsem u peugeota a tam mě \"potěšil\" nový spínač stojí 3600Kč. Prosím nemáte někdo zapojení elektriky klimy, nebo se vám neválí zbatečný kus doma, mám před dovolenou a zkusil bych to klemnout nebo vyměnit a po dovolené objednal nový kus.

Díky za případnou pomoc.

ras

raszys@quick.cz

P 306 od 1998, 1.4 55kW KFX, manuální klima

[upravil dne 4.7.06 ras]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...