Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

automatický rosvěcování světel


ulio

Recommended Posts

Původně zaslal: ulio

Zdravim všechny 306kaře a chtěl bych se Vás zeptat jestli jste si někdo nechaval namontovat to aby se Vám automaticky rosvítily světla , nebo jestli s tím máte nějaké zkušenosti ? (Peugeot 306 rv.8/99)

Jo, měl jsem to v autě týden, pak mi začaly bilkat světla, tak sem to vytáhnul, načež mě kámoš, který to sestrojoval zdupal, že jsem to neměl vytahovat, ale jenom zkontrolovat kostru, protože ta byla důvodem této poruchy. Zítra nebo pozítří to jdu k němu namontovat zpátky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No já bych vám nabídnul ještě jedno řešení, jak jsem to udělal já na P306.

Na sdruženém přístroji je nad kontrolkou airbagu ještě žlutá kontrolka nerozsvícených světel, ale není zapojená. Stačí ji zapojit, dodat objímku se žárovkou a po zapnutí zapalování vás bude bít do očí, dokud si nerozsvítíte. Je to jistě nejjednodužší a taky si můžete ovládat světla dle libosti.

Kdyby vás to někoho zaujalo, tak je potřeba propojit obvod parkovacích světel s PINem 5 modrého konektoru sdruženého přístroje. Já to dal na kablík, co jde do páčky světel. Jsou tam dva konektory, tak je to na tom menším, nevím sice číslo PINu, ale jsou v něm dva šedé kablíky. To najdete. A kde je ta kontrolka, to poznáte proti světlu.

Jinak samozřejmě se můžou ty sdružené přístroje lišit, tak třeba tam všichni tu kontrolku nenajdete, nebo bude na jiném místě.

Svícení zdar! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...