Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoservis Lubomir Schimik vo Vrutkach (Slovensko)


dusang

Recommended Posts

Bol som si dat vymenit komplet spojku v autoservise Lubomir Schimik - vo Vrutkach (pri Martine) za cerpackou ESSO.

Kazal mi, aby som mu auto doniesol o 8:00 hod. Zacal vsak na nom robit az okolo 12:00. Za vymenu spojky si zauctoval 7 hodin - norma v znackovom servise su 4 hodiny. Menil mi sice aj gufero na klukovke a gufera na poloosiach, ale to mu predsa nemohlo trvat tie 3 hodiny navyse. Ked bolo auto na zdvihaku, tak motor bol podoprety kusom dreva o olejovu vanu !!! - teraz je tam mala priehlbina. Do manualnej prevodovky mi dal olej do automatickej prevodovky!!! Zevraj ma zle skusenosti s original olejom (Total TRANSMISSION BV 75W-80) do prevodovky! Taka blbost... (I ked toto bola ciastocne moja chyba, lebo ma na to ukecal) Stalo ma to dalsich 500,- Sk, co som si ten olej potom sam menil za olej, ktory do tej prevodovky patri. Fakturu mi hned nevystavil. 4 dni som musel chodit za nim, aby mi ju konecne vystavil.

Uz by som si k nemu nesiel dat ani pneumatiky dofukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...