Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukopnute gumy u prahu 406


graphixx

Recommended Posts

Zdravim majitele peugeot 406, mam takovy problem, nevim jestli to maji vsichni nebo je to jenom moje nesikovnost a nesikovnost posadky. Obcas se stane, ze nekdo zavadi nohou o takovou bocni gumu co je soucasti prahu a ukopne ji. Neni problem ji zase nasadit, ale otravuje to a je to cim dal vic nachylnejsi, chci se zeptat, jestli mate stejny problem, pripadne jak jste jej vyresili.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam s tou gumou problemy. Na miste ridice je ta guma pekne prodrena a taky ty uchyty jsou docela robity. Jinak by jinde problem nebyl. Planuju vymenu, ale to jeste pocka... :)

Nemas taky treba urvany ty uchyty?

A reseni aby se neoddelavala? Tak si jedine prilepit na nekolika bodech... :myslim

[upravil dne 4.7.2006 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím ,že tam sou takové zasrané úchytky na kterých to drží,ty je máš už buďto namožené nebo vylámané sou uchycené přímo v té gumě,řešení buďto to natvrdo přilepíš jak říká Tornado nebo se ty úchytky dají koupit vsunout je tam a přidělat.Je s tím ,ale větší dupačka kdysi sem to dělal na tatové 406 :papa:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja měl stejny problém a tak jsem tu gumu přilepil jenže když jsem auto pek prodával v AAA tak mi tvrdili, že to bylo bouraný, že to není originál a takové kecy, takže ja bych koupil ty čudliky nové a na čas bude zase chvíli klid.

Ještě zajímavost dělala to jenom strana řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano petvrzuji , dělá to strana řidiče ,

a ted pecka

cena té gumy je origo 675 ,- a celá guma do dveří dookola pánovéé pozóóŕ je 1950,-

tomu říkám hnus .

Mám ji také u řidiče prošoupanou , ale ta cena je strašná a všechny starší vypadaly podobně jako ta moje . tak na to kašlu .

na druhou stranu tím proniká aerodynamický svsit a to mě ser...e .

daja 535 406 1,8 16 V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem, koupil jsem takovou montazni oboustrannou pasku, sirokou asi 1,5 cm a asi uz to nikdo neukopne :) dneska jsem se v peugeotu zase nasral, protoze mi praskla gumicka na klicku, ktera kryje spinac na dalkovy central, tak se panove podrzte, ta gumicka, ktera ma vyrobni naklady tak 0,0004 haleru stoji 150,- Kč, za chvili si pro ni jedu a doufam, ze mi jeste k tomu nauctuji technika, ktery ji bude vymenovat :) ANO OPRAVDU JE TO JENOM TO KOLECKO VELIKOSTI DESETNIKU, NA KTEREM JE VYRAZENY ZNAK PEUGEOT. Nebyt toho ze je to opravdu kvalitni auto, tak jenom kvuli nahradnim dilum a jejich cenam ho prodam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: graphixx

Dekuji vsem, koupil jsem takovou montazni oboustrannou pasku, sirokou asi 1,5 cm a asi uz to nikdo neukopne :) dneska jsem se v peugeotu zase nasral, protoze mi praskla gumicka na klicku, ktera kryje spinac na dalkovy central, tak se panove podrzte, ta gumicka, ktera ma vyrobni naklady tak 0,0004 haleru stoji 150,- Kč, za chvili si pro ni jedu a doufam, ze mi jeste k tomu nauctuji technika, ktery ji bude vymenovat :) ANO OPRAVDU JE TO JENOM TO KOLECKO VELIKOSTI DESETNIKU, NA KTEREM JE VYRAZENY ZNAK PEUGEOT. Nebyt toho ze je to opravdu kvalitni auto, tak jenom kvuli nahradnim dilum a jejich cenam ho prodam.

jj cenu zname, rozcilovalo se tu uz nekolik majitelu 406tek, zajimave je ze treba ke klickum ke 405kam je to levnejsi, ale bohuzel to nepasuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím vyvrátit teorii, že to dělá jen u řidiče. Mě to u řidiče nedělá, protože do té gumy nekopu. Dělá mě to u spolujezdce, protože do toho kope převážně manželka, nebo děti.

Přitavil jsem ty plastové čudlíky tavnou pistolí a je pokoj. Gumu mám ale dobrou a nepoškozenou, jenom to pořád vypadávalo z těch čudlíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: graphixx

Dekuji vsem, koupil jsem takovou montazni oboustrannou pasku, sirokou asi 1,5 cm a asi uz to nikdo neukopne :) dneska jsem se v peugeotu zase nasral, protoze mi praskla gumicka na klicku, ktera kryje spinac na dalkovy central, tak se panove podrzte, ta gumicka, ktera ma vyrobni naklady tak 0,0004 haleru stoji 150,- Kč, za chvili si pro ni jedu a doufam, ze mi jeste k tomu nauctuji technika, ktery ji bude vymenovat :) ANO OPRAVDU JE TO JENOM TO KOLECKO VELIKOSTI DESETNIKU, NA KTEREM JE VYRAZENY ZNAK PEUGEOT. Nebyt toho ze je to opravdu kvalitni auto, tak jenom kvuli nahradnim dilum a jejich cenam ho prodam.

Jo a modli se aby pasovala. Petr406red s tím měl problém. Ta nová byla pořád nějak moc vypoulená a to jich zkusil několik. :myslim

Já už ji taky měnil a sedla jak ulitá. :cool:

[upravil dne 4/7/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

jj mám to samý, v podstatě jenom u řidiče, protože z 90% jezdím sám. Nakoupil jsem u Peugeota čudlíky a občas to opravím. Ale uvažuju, že na to vezmu chemoprén. :mrk

Chemoprén nedoporučuju zkoušel jsem to tímto lepidlem slepit ale nestálo to zanic.Koupil jsem si takové lepidlo v tubě něco jako silikon spoj je pružný a trvanlivý a lépí to i vlchké atd..

Jde odstanit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pigi.jakub

Chemoprén nedoporučuju zkoušel jsem to tímto lepidlem slepit ale nestálo to zanic.Koupil jsem si takové lepidlo v tubě něco jako silikon spoj je pružný a trvanlivý a lépí to i vlchké atd..

Jde odstanit..

A ako sa to lepidlo volalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

Původně zaslal: pigi.jakub

Chemoprén nedoporučuju zkoušel jsem to tímto lepidlem slepit ale nestálo to zanic.Koupil jsem si takové lepidlo v tubě něco jako silikon spoj je pružný a trvanlivý a lépí to i vlchké atd..

Jde odstanit..

A ako sa to lepidlo volalo?

Já jsem ho kopil v OBI.Je to od firmy Soudal a název je fix all..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...