Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Z nuly na sto! :D


Dakaros

Recommended Posts

Ahoj lidi! Tak mě včera pežotek pěkně potěšil! Všichni mi tvrdily, jak na 15kách elektronech pojede pomalu a mě to tak vůbec nepříde! S 13kama plecháčema jsem asi z 5ti pokusů zrychlil z 0-100km/h s nejlepšim časem za 12,7sekund! Včera jsem to zkoušel s těma 15kama a na první pokus jsem měl čas 12,3sekundy. V pohodě ujedu kámošům s fabii 1.4 a feldě 1.3/50kw

Měl jsem z toho takovou radost, že teď skoro nemužu mluvit, jak jsem řval:-)

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Na 15kách jsou Firestone Firehawk 185/55 R15 (4,5mm vzorku)

Na 13kách byly nějáky ,,Mišeliny\" (MP55???)165/70 R13 (2,5mm vzorku)

MP 55 jsou slovenský Matadory. Nevím o žádné Michelince, která by se jmenovala ani nějak podobně. Jinak koukám, že poloměr sis zvětšil jen o 1,6 cm, takže zas tak velký rozdíl to není.

Ještě jsem se chtěl zeptat - jak měříš, že už jedeš 100?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Dakaros

Na 15kách jsou Firestone Firehawk 185/55 R15 (4,5mm vzorku)

Na 13kách byly nějáky ,,Mišeliny\" (MP55???)165/70 R13 (2,5mm vzorku)

MP 55 jsou slovenský Matadory. Nevím o žádné Michelince, která by se jmenovala ani nějak podobně. Jinak koukám, že poloměr sis zvětšil jen o 1,6 cm, takže zas tak velký rozdíl to není.

Ještě jsem se chtěl zeptat - jak měříš, že už jedeš 100?

Jo, asi máš pravdu, budou to matadory!

No, měřim to stopkama podle tachometru, teda né já, ale spolujezdec! Vim, že je to nepřesný, ale na lepší způsob jsem zatim nepřišel! Jinak v 90km/h mi to podle takovejch těch pouličních radarů klame tak o 2-4km/h (s těma liťákama, na těch 13kách to bude o dost víc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to už jsem skoušel! Když jedu tak, že je na rěch pouličních radarech 50 tak mam ručičku tachometru těsně nad 50km/h (opravdu těsně, tak 51max). Když jsem měl na tachometru 90km/h pouliční radar ukazoval 87 km/h, takže si myslím, že je to celkem v poho! S těma 13kama jsem pří 50km/h na pouličnim radaru měl na tachometru 55km/h (to bylo víc v poho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

No myslím, že bych se do tohodle limitu taky vešel.....:myslim:myslim

Jenom se takovouhle rychlostí budu řítit tak maximálně po dálnici cestou do Šebetova......v Praze by mě hned lapnul nějaký nadržený městský policista :xvul:nevim

Raději si ssebou ber indulonu.!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Ahoj lidi! Tak mě včera pežotek pěkně potěšil! Všichni mi tvrdily, jak na 15kách elektronech pojede pomalu a mě to tak vůbec nepříde! S 13kama plecháčema jsem asi z 5ti pokusů zrychlil z 0-100km/h s nejlepšim časem za 12,7sekund! Včera jsem to zkoušel s těma 15kama a na první pokus jsem měl čas 12,3sekundy. V pohodě ujedu kámošům s fabii 1.4 a feldě 1.3/50kw

Měl jsem z toho takovou radost, že teď skoro nemužu mluvit, jak jsem řval:-)

Co vy na to?

jo jo,protože ti to určitě ted mín hrabe než na těch 165kách a že ujedeš feldě a fabii s peugeotem to se vůbec nediv to já sem ujížděl i s 1,1 :D:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...