Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zmatek zadní lampa 405.POMOC


C.A.T.

Recommended Posts

Mám problém.Když mám u mě na autě rozsvícený potkávačky a zapnu levej blinkr tak se to střídá.Pokud zabrzdím tak blinkr zhasne uplně...Prostě je to vydechlý..Ja už to čistil ale po týdnu to začlo znovu..Můžu mít na 405 bílý lampy,ale pokud tam bude takovej bordel tak to bude ostuda..Prosím HELP!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OPAKUJI ZA oDDIEHO - SPATNA KOSTRA......

tuto diskoteku fakt dela spatna kostra - ja to mel vpredu a je na to fakt dost dobrej pohled :)

BTW: C.A. T. to je tvoje ta cerna 405ka? za tebou jsem jel asi 5km na spanilce a celkem jsem se tou diskoskou bavil....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viď, vypadalo to zajímavě, jak jsme pustili nouzovky a C.A.T.ovi šílela celá strana. (no aspoň jsem viděl poprvé stroboskopy v zadních světlech :D)

To máš z tý muziky, jak ti to tam duní, pak ti skáčou v objímce žárovky a není se čemu divit.

Ale bude to fakt kostrou, mě to dělalo taky, pročistil jsem to a byl na chvíli klid a pak zase znova. Tak jsem udělal novou kostru a drží do dnes :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak... Chce to vypucovat kontaktní plošky a tenkou pinzetou napružit vidličky na konektoru. Problém je, že pokud to blbne dýl, taxe konektor díky přechodovýmu odporu vyhřeje a už to nikdy nechodí pořádně, tak snad pořídit na vrakáči nějakej zachovalej a čenžnout. Koukám, že C.A.T.em jeli snad všichni...:D:D:D. Slušnej bordel. Neznalej řidič za tebou musí dostat psotník, páč nemůže tušit, co mu chceš zmatenou signalizací naznačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je ten kostřící kontakt na konektoru vyhřátej, je nejjednodušší tu kostru z něj ucvaknout, a vytáhnout někde vedle natvrdo. Pak už to blbnout nebude. Akorát se při případném vyndavání zadního světla se ten spoj natvrdo musí ucvaknout - ale zase, jak často vyndaváme zadní světlo, že....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji za rady..Vlítnu na to..Každopadně aspoň teď mám něco co jen tak někdo nemá.:D:D:D Opravdu famozní zmatek ve světle...:D Ikdyž asi se není čím chlubit.Díky za rady..To Hics:Taky jsem už za to málem dostal po tlamě..Aspoň že už není zima.Nemusím svítit...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...