Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

taky jeden o Mestske policii


Citros

Recommended Posts

Ahoj všem...

takhle jenou si to jedu po dalnici do Olomouce a těsně před Olomouci se za mnou vyřítila felicie s MP.Ale nějak jsem neměl umysl z levého pruhu uhnout, protže vpravo bylo zaprvé plno a navíc jsem zrovna vjel do Olomouce kde byla 70-ka. Tak sem jel fakt přesně 70 a souběžně s vozy v pravém pruhu. V tom okamžiku se maska Felicie brutalně nalepila na můj nárazník, tak, že stačilo klepnout do brzdy a MP mi platí new 106-ku :D, no nic, ale vydržel jsem a říkám si přece neporuším dopravní předpis :D:aut. Před prvními světly v Olomouci je omezení na 50km/h tak sem jim to zašlápl na to pade, což už MP nevdržela a začla lomit rukama a značně nadávat - ještě že máme ty zpětná zrcátka:o. Po křižovatce jsem pokračoval dál podle předpisů. MP to už asi fakt fyzicky ale ani psychicky nevydržela a byl jsem předjet zprava a následně obdarován od řidiče MP tzv. fakáčem , což jsem opravdu nečekal, že za slušnou a bezpečnou jízdu budu od orgána ČR takto pochválen....:(

[upravil dne 1.7.06 Citros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten je taky dobrej,:D u nas MP jezdi po meste ani ne 20km/hod a kdyz je potkas nekde kde nemuzes predjet tak je to taky hezky :aut je to presne opacny pripad :D :D Nedavno me ale predjizdela statni policie, ja jsem jel predpisovych 90 a oni to taky nejak neustali tak me tak cca ve 120 vzali a bez majacku :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ten je taky dobrej,:D u nas MP jezdi po meste ani ne 20km/hod a kdyz je potkas nekde kde nemuzes predjet tak je to taky hezky :aut je to presne opacny pripad :D :D Nedavno me ale predjizdela statni policie, ja jsem jel predpisovych 90 a oni to taky nejak neustali tak me tak cca ve 120 vzali a bez majacku :aut:D

U nás si MP mooooc oddechla, protože k dennímu náročnému programu v podobě kontrolování zaplacenýho lístku za parkování jí přibyly pravomoce. Myslím, že v Liberci tomu není jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ten je taky dobrej,:D u nas MP jezdi po meste ani ne 20km/hod a kdyz je potkas nekde kde nemuzes predjet tak je to taky hezky :aut je to presne opacny pripad :D :D Nedavno me ale predjizdela statni policie, ja jsem jel predpisovych 90 a oni to taky nejak neustali tak me tak cca ve 120 vzali a bez majacku :aut:D

tomu se říká bezdůvodně pomalá jízda.

Ještě mě zajímá, pomalá jízda na dálnici. Na dálnici smí vozidla, která dosahují alespoň 80. Z formulace vyplívá, že pokud tedy pojedu pod 80 je to \"Pomalá jízda na dálnici\" a hrozí mi za to sankce. Jenže tím to nekončí :) Protož ena dálnici vedoucí městem je dovoleno vjet vozidlům, která dosahují alespoň 65km/h. Není to nádherné, když už za 71 vám chtějí dát pokutu. Znamená to snad, že tam můžeme jet 65-70km/h? Nevím jak vy, ale tohle já nedokážu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no..mě před pár týdny na vjezdu do Olomouce sebrali státní za rychlou jízdu...moje blbost, ale vynahradil jsem si to na zpáteční cestě...u Zory vyjel jeden policajt ve felicii a zjevně měl na spěch, tak jsem zpomalil na předpisovou rychlost a nechal ho mě předjet...no a pak jsem se mu nalepil na prdel a protože to docela slušně valil bez majáčku, tak mi nic nemoh udělat, takže jsem za ním projel Olomoucí asi 90kou a na Přerov pak stabilně 130:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dálnici je dovolen jen provoz motorových vozidel a jízdních souprav, jejichž nejvyšší dovolená rychlost) není nižší než 80 km.h-1. V úseku dálnice procházejícím obcí je dovolen i provoz motorových vozidel a jízdních souprav pro veřejnou hromadnou dopravu jejichž nejvyšší povolená rychlost2) není nižší než 65 km.h-1. Mimo obslužná zařízení dálnice je ostatním účastníkům provozu na pozemních komunikacích zakázán vstup na dálnici, chůze a jízda po dálnici.

podle min nez 80 jet muzes, protoze \"Dojde-li během jízdy na vozidle nebo nákladu k závadě, pro kterou nelze dosáhnout na rovině rychlosti nejméně 80 km.h-1, musí řidič dálnici opustit na nejbližším výjezdu.\"

hlavne to slovo \"na rovine\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lampa

podle min nez 80 jet muzes, protoze \"Dojde-li během jízdy na vozidle nebo nákladu k závadě, pro kterou nelze dosáhnout na rovině rychlosti nejméně 80 km.h-1, musí řidič dálnici opustit na nejbližším výjezdu.\"

hlavne to slovo \"na rovine\"

a ta posledni veta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...