Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Test tlumičů


Guest MMMMM

Recommended Posts

Byl jsem před měsícem na Technické a nějak se mi nezdá že bych měl v pořádku tlumiče. Nevybavuji si, jestli je součástí technické také měření tlumičů. Abych je nemusel znovu nechávat testovat. Nevíte jestli součástí technické je test tlumičů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hlavatka

Pokud vím, tak test tlumičů standartně součástí STK není. Leda v rámci nějaké reklamní akce.

JAsně, protože tlumiče jsou uplně na houby, kdežto pokud mám v autě 6 sedaček a je to devítimístný auto, nedá se nic dělat a technickou neprojdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hlavatka

Pokud vím, tak test tlumičů standartně součástí STK není. Leda v rámci nějaké reklamní akce.

to mas tak. STK si dost konkuruji, zejmena v Praze. tak se chytra hlava zamyslela, jak to udelat aby byla ta jejich lepsi a pritom to moc nestalo, a vymyslela genialni vec - kdyz servisy nabizeji akce jako \"test tlumicu zdarma\", proc to nenabidnout taky? co na tom, ze je to soucasti STK, to je prece lepsi, ne? nebude nas to stat ani korunu navic!

mozna se dockame akci jako \"test brzd v ramci STK zdarma\", \"serizeni svetel v ramci STK zdarma\", nebo treba \"nalepeni samolepky v ramci STK zdarma\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...