Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A je to tady, bodovej systém


ulfir

Recommended Posts

No tak ja jsem uz hypoteticky bez ridicaci...furt pres pade :) temer 55 :))

Chodci me jebou jak je musim pustit, jedu sam v aute, baba pride na prechod, aja 100 metru pre prechodem, tak zpomaluju a babka ceka, az ji sam zastavim metr pred prechodem...samozrejme ze by uz ten prechod presla 2x tam a zpatky :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Gargamell

Já se úplně bojim vyrazit na silnici... To abych pořídil veškerou výbavu a takové ty věci. Třeba žárovky tam uričtě nemám.

tak tohle bys mel vozit stejne, stoji to par korun a jednou to hodis do kufru a mas pokoj... to bych celkem neresil. ono co delat, kdyz ti v polich praskne predni zarovka nebo brzdovka, ze...

No, já dycky koupím sadu žárovek, pak mi prdne tak nekoupim novou ale beru tu z auta a zase tam nic nemám. Každopádně bych řekl, že s příchodem bodů bude na silnicích bezpečněji. Alespoň doufám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Gargamell

Já se úplně bojim vyrazit na silnici... To abych pořídil veškerou výbavu a takové ty věci. Třeba žárovky tam uričtě nemám.

tak tohle bys mel vozit stejne, stoji to par korun a jednou to hodis do kufru a mas pokoj... to bych celkem neresil. ono co delat, kdyz ti v polich praskne predni zarovka nebo brzdovka, ze...

No, já dycky koupím sadu žárovek, pak mi prdne tak nekoupim novou ale beru tu z auta a zase tam nic nemám. Každopádně bych řekl, že s příchodem bodů bude na silnicích bezpečněji. Alespoň doufám....

A co to s tím má společného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Gargamell

Já se úplně bojim vyrazit na silnici... To abych pořídil veškerou výbavu a takové ty věci. Třeba žárovky tam uričtě nemám.

tak tohle bys mel vozit stejne, stoji to par korun a jednou to hodis do kufru a mas pokoj... to bych celkem neresil. ono co delat, kdyz ti v polich praskne predni zarovka nebo brzdovka, ze...

No, já dycky koupím sadu žárovek, pak mi prdne tak nekoupim novou ale beru tu z auta a zase tam nic nemám. Každopádně bych řekl, že s příchodem bodů bude na silnicích bezpečněji. Alespoň doufám....

pomalejsi jizda neznamena bezpeci na silnicich :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Crack

Docela paráda jak dneska všichni klidně jezdili,jen aby to vydrželo:super

A jinak se cítíš docela zdráv ?

zcela:super sem přesvědčen že až se po neděli vrátím do Prahy,tak to zas bude blázinec s cílem kdo tam bude dřív

[upravil dne 2/7/06 Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

asi přemýšlím že začnu jezdit na kole do práce bude to rychlejší nepohodlnější.Už vidím jak pojedu rychle a budou měřit cyklista předjíždí auta:D četl jsem že ti mohou dát pokutu i za psa v autě pokud nebude mít kšíry,to je pomalu týrání zvířete:papa

i na kole te muzou zmerit, jde to technicky i realne. a zkasirovat te za to muzou taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Přesně, četl sem v návodu, pokud si dobře pamatuju, že za ideálních podmínek má nejpoužívanější radar Ramer přesnost cca 4procenta. Což je prý špičkový výsledek.

Takže co dělat, když naměří třeba 53? Neuznat přestupek.

Kolik jsou 4% z 50? Myslím, že 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Rebik

Lepší fór je, že na kole si už nesmíš dát pivo......

Můžeš, ale nesmíš mít řidičák.

muzes, ale pak uz ho mit nebudes :grr

ale dneska se nas \"pan premier\" nechal slyset ze v pondeli chce od Simonovskeho konstruktivni navrhy :myslim to jsem zvedavej co ty populisti zplodi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Hele, a tohle uz jste cetli????? Dva dny to plati a uz to chteji menit ..

http://www.novinky.cz/domaci/silnicni-zakon-chce-menit-uz-i-cssd_89631_vtap2.html

To je fakt pakarna, to uz nejde jinak rict ... :D :D :D

ty už fakt nevědí co by:bojim líbilo se mě jak ten Bursík nebo jak se jmenuje jak v tom přenosu ve zprávách vůbec nechápal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ihned.cz/index.php?p=002000&m=d&article[id]=18814310

me spis pobavil pan Kasal v tomto clanku, toho casu bohuzel poslanec...

citace

Místopředseda KDU-ČSL Jan Kasal řekl, že Šimonovský předkládal sněmovně jiný návrh. \"Především v hospodářském výboru doznal tento návrh úžasných změn, takže nevím, do jak míry ten návrh koresponduje s původním návrhem pana ministra Šimonovského,\" uvedl Kasal.

konec citatu...

chudak malej, hlasuje pro neco a ani nevi kolik a jake zmeny to obsahuje od verze, kterou videl.

asi by neskodilo, kdyby na hospodskem vyboru dali do nejakeho zakonu zmenu jako zbaveni poslancu svepravnosti a zabaveni majetku, ono by to treba i proslo, kdyz stejne nevi o cem hlasuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: vector

Přesně, četl sem v návodu, pokud si dobře pamatuju, že za ideálních podmínek má nejpoužívanější radar Ramer přesnost cca 4procenta. Což je prý špičkový výsledek.

Takže co dělat, když naměří třeba 53? Neuznat přestupek.

Kolik jsou 4% z 50? Myslím, že 2 :D

Jenže to jsou technické parametry radaru. Co takhle protokol o přezkoušení? Protokol o proškolení obsluhy? Místo instalace a podmínky měření? Pak taky musej mít fotku, tedy, když tohle všechno je v pohodě. No a v neposlední řadě, pokud je radar umístěn na vozidle, musí bát toto označeno v souladu se zákonem jako služební vozidlo, jinak nesmí být použito ke služebním úkonům. A když tohle všechno splní, nezbude vám, než přestupek uznat. Smůla :nevim

Smutná pravda, je, že technické měření se provádí nejméně pětkrát. Pak se vyloučí nejnižší a nejvyšší výsledek a ze zbytku se udělá průměr (zjednodušená verze měření). Potom je výsledek s přesností na polovinu nejnižší jednotky měřidla. Nebo to bylo na jednotku,, fakt si to nepamatuju. Sakra asi sem dlouho ze školy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

http://ihned.cz/index.php?p=002000&m=d&article[id]=18814310

me spis pobavil pan Kasal v tomto clanku, toho casu bohuzel poslanec...

citace

Místopředseda KDU-ČSL Jan Kasal řekl, že Šimonovský předkládal sněmovně jiný návrh. \"Především v hospodářském výboru doznal tento návrh úžasných změn, takže nevím, do jak míry ten návrh koresponduje s původním návrhem pana ministra Šimonovského,\" uvedl Kasal.

konec citatu...

chudak malej, hlasuje pro neco a ani nevi kolik a jake zmeny to obsahuje od verze, kterou videl.

asi by neskodilo, kdyby na hospodskem vyboru dali do nejakeho zakonu zmenu jako zbaveni poslancu svepravnosti a zabaveni majetku, ono by to treba i proslo, kdyz stejne nevi o cem hlasuji...

Nebuď na ně tak přísnej. Proč by tomu měli věnovat přílišnou pozornost, když se jich ten zákon osobně netýká? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Nebuď na ně tak přísnej. Proč by tomu měli věnovat přílišnou pozornost, když se jich ten zákon osobně netýká? :nevim

pravda, bylo by celkem zajimave do toho zakona dat zruseni imunity alespon na dopravni prestupky :)

takovym tim jejich oblibenym zpusobem, prifarit nekde do textu poznamku ze \"odstavec tri v paragrafu 10 zakona 1234/2135 se rusi, v treti vete odstavce 11 se spojka a nahrazuje spojkou nebo\" atd... treba by to nepoznali :D

to by pak byla teprve spravna sranda, poslouchat jak moc je nutne to zmenit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...