Sign in to follow this  
Followers 0
Guest jirikrous

domácí diagnostika

12 posts in this topic

ahoj,nemáte někdo zkušenost jak na diagnostiku u P 106 1998 1,1 benzín?Jde to vůbec po domácku?Myslím tedy,když koupím kabel(nevím jaký) a seženu pgm(prý některé jsou free)?Notebook mám....:myslim díky

Dej si vlevo nahoře Hledání a zadej diagnostika.

Ale je to marnej boj.

myslíš,že je marný to domácí diagnostikování nebo to hledání?něco už jsem našel,ale nejsem z toho vůbec moudrej...sakra,že jsem si neoblíbil ty vošklivý německý auta....:cool:

Původně zaslal: jirikrous

myslíš,že je marný to domácí diagnostikování nebo to hledání?něco už jsem našel,ale nejsem z toho vůbec moudrej...sakra,že jsem si neoblíbil ty vošklivý německý auta....:cool:

Nějak to určitě jde, ale zatim tady nikdo nemá ani ten kabel, ani ten software. Dej vyhledávání a pročítej...

Nevím jak 106ka, ale minimálně 205ky a BXy mají autodiagnostiku ovládanou klíčkem, kdy kontrolka vybliká chybový kód, který pak popíše závadu...

Tak to by mě taky zajímalo - s tím klíčkem, znáte to někdo? jde to vůbec?

Blikanie na starsie auta (zhruba do rv. 1996) mozem poradit - kontaktujte ma cez postu...

Na 106 rv. 1998 existuje len 1 vhodne (rozumej financne dostupne) riesenie ktore by MALO fungovat.. nemam ho otestovane.... Vola sa to vacsinou EUROSCAN..

Myslim, ze aj toto je ono:

http://www.motordiag.cz/motordiag/produkty/detail.php?p=./ostatni/070

Na jedno mozes zabudnut - tvoje auto urcite neni OBD2!!.. takze vsetko co je stym spojene ani neries :papa