Sign in to follow this  
Followers 0
tibor

Schema elektriky

7 posts in this topic

Ahojte, chcem si dorobit teplomer a palubny pocitac, viem asi priblizne kde by to malo byt zapojene, ale potrebujem elektriske schema. Ma to niekto?

Zdarec,

jsem zvědav, jestli se ti to nakonec podaří. Pokud to budeš dělat sám, tak to asi cenově nebude tak náročné, ale řekl bych, že zásah do elektriky to bude znatelný a troufnu si tvrdit, že nikdo se v těch obvodech potom už nevyzná (tebe nevyjímaje). Každopádně mi dej vědět, jak jsi dopadl.

Jasne, ked sa mi to podari, navod hodim sem. Len potrebujem tu schemu, snad to tu niekto ma.

Vcera som sa hrabal v auticku a zistil som , ze by vcelku lahko islo dorobit vyhrievane spetne zrkadla. Staci zohnat zrkadielka vymenit a dopajkovat dva kontakty.:) Jupii zacina sa somna stavat MANIAK.:D:D

Kdyby někdo měl to schéma, byl bych rád, protože v kufru je zásuvka na 12V a ta po určité době vypne. Přejde to do eco modu a nic nejede ( nejen zásuvka ). Chtěl bych to předělat aby zasuvka jela furt, zdá se mě to divný když to vypíná i zasuvku.

Původně zaslal: tibor

Ahojte, chcem si dorobit teplomer a palubny pocitac, viem asi priblizne kde by to malo byt zapojene, ale potrebujem elektriske schema. Ma to niekto?

no ono dodelat vyhrivany zrcatka a palubni pocitac je trosku rozdil v narocnosti, jeste jsem tu za tri roky pusobeni na tomhle foru nevidel nikoho, kdo by dodelani PP dotahl do konce ( bez toho aby to sveril servisu, a to se jeste jednalo o vcelku jednoduchou elektriku u stareho modelu 406ky )

No ale nechci ti brat nejak iluze, jen varuju ;) je to neco podobneho, jak kdyz chce nekdo dodelavat klimatizaci, nebo turbodmychadlo na 1.4 motor :D proste nerentabilni nesmysl